Lista ocen Mitsubishi Colt V (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartła
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie wiem jak jest w serii ponieważ mój jest jakoś tam wygłuszony na drzwiach i z tyłu i w bagażniku przez poprzedniego właściciela... Nie jest to profesjonalna robota ale coś tam tłumi. Silnik słychać, szczególnie jak się go kręci pod czerwone pole. Dźwięk ma na prawdę fajny jak na mały silnik. W normalnej jeździe nie jest uciążliwy. Wystarczy włączyć radio i nie słyszymy praktycznie nic z zewnątrz przy normalnej jeździe.
~zelpin
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie jest to nowy wygluszony samochod produkowany po 2000r. Auta z last 90-tych nie byly tak wygluszane przez co byly lzejsze i mlodym to odpowiadalo. Mi to nie przeszkadza ze slychac szum wiatru szum opon czy padajacy deszcz. Czuje sie bardziej odczuwac emocje z jazdy gdy slysze przyrode. Ciszy nie lubie bo w cichych autach zasypiam za kierownica.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Powyżej 3000 obrotów silnik dość mocno słychać w kabinie. Do tego drzwi odchodzą przez co przy większych prędkościach po prostu słychać głośny szum wiatru w środku. Można temu zaradzić odkrecajac zawias (nie wiem jak to się nazywa) w który wchodzi zamek z drzi i przykręcić go dosłownie 2 cm bliżej środka auta.
~mdablju
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Nie jest dobrze wyciszony. Blacha jest cienka. Za to elementy zawieszenia nie hałasują, tak samo tapicerka i plastiki są na tyle dobrze spasowane że nie słychać nic. Można się czepiać ale to jest samochód z wagą 1000kg w niskiej cenie więc nie można wymagać tyle co w limuzynach.
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
W Protonach Satria wyciszenie jest troche lepiej zrobione. Tutaj nie jest źle ale jak na auto z lat 90-tych i tak lepiej od innych samochodów. Przydało by się zrobić dodatkowe wyciszenie by efekt był jak w nowych samochodach.
~przemo
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
W środku jest cicho. Jak się stoi na światłach to czasem nie wiadomo czy silnik jest włączony. Słychać go przy jeździe powyżej 120km/h no i przy wkręcaniu go na obroty, ale to sama przyjemność dla ucha;)
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie jest tragicznie. Przy zamkniętych oknach nie słychać prawie silnika, przy prędkościach do 120km/h. Dalej zaczyna się lekkie wycie. Jeśli chodzi o odgłosy zewnętrzne to też jest ok.
~Misiek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Do setki ogólnie jest cicho, myślę że jak ktoś jeździ po mieście będzie zadowolony. Powyżej robi się głośno ze względu na szum jak i warkot silnika.
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Nie ma rewelacji, ale jak na takie autko jest dobrze. Na 5 biegu dość cicho, głośno tylko przy ostrym przyspieszaniu, i przy obrotach powyżej 4k.

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pp
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Jazda na autostradzie przypomina lot odrzutowcem z lat 50-tych. Ja w swoim aucie wyciszylem dodatkowo komore bagaznika pianka izolacyjna