Lista ocen Mitsubishi Colt V (59) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~preem
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Przejechałem nim wszerz przez całe Alpy Raz w lecie i raz zimą. Żadne zakręty i serpentyny nie były w "misku" grożne. Bardzo stabilny i bardzo komfortowy. Corsą chyba w zimie bym sie nie odważył.
~okjarek@o2.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
auto posiadam dosc dlugo najwieksza usterka tego autka to chyba gumki stabilizatora ( wymienialem 2 razy co 50 tys km ) auto na nowych amortyzatorach jest bardzo sztywne i twarde doskonale trzyma sie drogi
~Robert
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Zawieszenie jest po prostu świetne, pewność prowadzenia i przewidywalność samochodu jest zaskakująca. Bardzo wolno się zużywa - po 60tyś km brak jakichkolwiek oznak zużycia.
~TheCat
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Mam wrażenie, że nieco za bardzo wychyla na zakrętach, czuć dziury, no cóż małe kółka, ale za to jest również bardzo precyzyjny i szybko reaguje na zmiany kierownicy.
~pp
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Auto precyzyjnie trzyma sie drogi, jazda nim to przyjemnosc, niestety zawieszenie jest delikatne , latwo wyrwac lacznik stabilizatora albo wykonczyc amortyzator
~FxTeam
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
bardzo delikatny na polskie drogi zamienniki nie spisują się rewelacyjnie, często trzeba wymieniać stabilizatory, drążki itd. Na trasie spisuje się perfekcyjnie.
~SER
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Super mam opony 185/60/14 kleber dynaxer hp2 i na nich lata po zakretach jak przyklejonya i komfortu nie traci. Kolejna czesc samochodu dajaca ogromna satysfakcje.
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Zawieszenie dobre, jednak jak na moje potrzeby trochę za niski prześwit. Bardzo dobrze reaguje na ruch kierownicy, a wspomaganie działa wyśmienicie.
~marekpawlak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
wiadomo że jest niski wiec trzeba trochę uważać na tzw./policjantach ale za to jest przyklejony do jezdni jak naleśnik bez tłuszczu do patelni
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~Contra
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Super... Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, mimo że na zimę nie zmieniam opon. Jedyną wadą jest sztywne zawieszenie więc za dołkach trzeba z nim ostrożnie.