Lista ocen Mitsubishi Colt V (59) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~atrax1
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Wybiły się przednie końcówki - koszt regeneracji około 120zl, poza tym rewelka - auto miało obniżone i utwardzone zawieszenie i prowadziło się doskonale.
~RaDDi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Niczym pantera ptrzyma sie drogi, skretnosc doskonala, nawet gdy o tym nie wiem zapewne bym sie zmiescil przy wiekszosci ciasnych manewrow ;P
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Prowadzi sie fantastycznie jest jak przyklejony do drogi, zawieszenie tlumi nierownosci, nie mam z nim zadnych problemow.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bez zarzutów, bardzo dobrze się prowadzi, brak luzów na kierownicy. Nie mogę tu nic złego napisać.
~dak_colt
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Bardzo fajnie się prowadzi, kierownica świetnie odwzorowuje to co dzieje się na jezdni.
~zelpin
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Prowadzi sie rewalacyjnie. Jest bardzo przyczepnyi zwrotny w ciasnych miejscach na parkingu.
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Fantastyczny. Doskonale trzyma się drogi, nie zarzuca, jak na razie nie miałem żadnych większych trudności.
~Siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na tak małe autko jest zwinny i komfortowy - można powiedzieć, że prawie idealny kompromis
~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
auto świetnie się prowadzi, zakręty pokonuje pewnie, układ kierowniczy bardzo dokładny
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~kolej
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
w porównaniu do Focusa prowadzi się perfekcyjnie, w końcu nie boję się jechać 110 na drodze krajowej.