Lista ocen Mitsubishi Colt V (75) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Kultura pracy na wysokim poziomie, praktycznie go nie słychać. Zaskakująco elastyczny i dynamiczny. Może nie demon szybkości ale wystarczający do sprawnego poruszania się.
~RECHA
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Nie wiem czy to dlatego ze auto jezdzilo 10 lat w niemczech czy co ale jezdze sam i z dziewczyna naprawde silnik daje sobie rade w trasie. Zrobilem tylko sportowy wydech 100/100
~RaDDi
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Jak do tej pory nie mialem problemow, moze po za chwilowymi "lodkami" na niskich biegach, lecz to nie wina silnika tylko badziewnego gazu Statoilu...na ORLENowskim jest swietnie.
~Pablo
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na 1,3 radzi sobie calkiem dobrze. Pojawia mi sie usmiech na twarzy gdzy wiezdzam pod wieksza gorke a silnik mojego colta traci troszke moc :) Jak na 169tys - super
~IGNS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Dla tak lekkiego samochodu 1,3 to wystarczający motor. Jednak czasami przydało by się trochę więcej mocy. Nie można jednak złego słowa powiedzieć o tej jednostce.
~Siwy
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Silnik elastyczny i dosyć żwawy. Bardzo dobra kultura pracy. Do codziennej jazdy w zupełności wystarczający a w razie potrzeby potrafi przyspieszyć.
~vermade
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Silnik bezawaryjny, dbany, serwisowany bedzie pancerny. Nie krecony na zimno na dobrych syntetykach (nie polecam olejow rozlewanych w kraju) ladnie pracuje.
~marekpawlak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
i co na to powiecie? śmiga i to dobrze pomimo ponad 400,000 przejechanych kilometrów ,sam jestem pozytywnie zdziwiony,ale przecież to samuraj z japonii
~Marts
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Poza aparatem zapłonowym w silniku nic nie robiłem. Olej bierze w normie zapisane w instrukcji. Mimo przebiegu 225.000 km silnik dalej jest niezawodny.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~Higachi
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Silnik świetny, zarówno ekonomiczny, jak i dobrze się zbiera, nieraz kogoś odstawiłem spod świateł, mimo w teorii słabszego auta.