Lista ocen Mitsubishi Colt V (75) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na 75 km dość żwawy, brak awarii przy ponad 200 tysiącach przebiegu (u mnie od ponad 60 tysięcy). Spalanie przy spokojnej jeździe w cyklu mieszanym ok 6,5 l na 100 km. Jedynym minusem jest jego apetyt na olej.
~Fanpag Colt Brzmi Dumnie
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak już mówiłem 1.3 75km. Jechałem już 180km/h w 5 osób. Lub na przeprowadze załadowany do pełna jak nie przeładowany i miał dużo mocy, przyspieszenie na stoperze 8 sekund po wymianie stożka i tłumików. 43tysiace w 2 lata zero awarii.
~Scianka
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Przyzwoicie ,trzeba wysoko krecić przy 4500obr. moment max wiec na codzień zeby sie nie wlec 3000 tyś obr. trzeba mieć zeby sie nie wlec .Bardzo ładnie przyspiesz na 3 i 4 poyzej 4000tyś.Na jałowym biegu niezwykle cichy.
~Robert
Hatchback 1.6 i 16V GLS 103KM 76kW
Dynamiczny, a przy tym dość ekonomiczny. Trzeba natomiast pilnować dobrej jakości paliwa i wymieniać filtry/ świece na czas dzięki czemu spalanie nie będzie zbyt wysokie nawet przy agresywniejszej jeździe.
~Someone
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Silnik znakomity. Jezeli byl od samego poczatku zalewany dobrym olejem i na biezaco byla robiona wymiana tego oleju, a takze nie byl katowany caly czas do odcinki to nigdy nic sie nie popsuje.
~Paweł Mosur
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Po prostu japończyk z krwi i kości, mimo LPG daje radę, mam niby słabszą wersje 1.6 ale mocy jest naprawdę wystarczająco, wyprzedzanie dlatego autka to żaden kłopot
~Andrzej
Hatchback 1.3 i 16V 82KM 60kW
Po przekroczeniu 200tyś. postanowiłem wymieniać olej co pół roku.Co roku świece i filtry. Silnik chodzi idealnie choć co 2 m-ce trzeba pół szklanki dolewki oleju zrobić.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Cichy, na wyższych obrotach dynamiczny, przy spokojnej jeździe oszczędny, mój nie bierze oleju, bardzo prosty w obsłudze. Jestem pozytywnie zaskoczony jak na 1300 ccm
~szymon
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Chodzi cicho, przyjemnie. Bardzo zrywny na swoje lata, nie ma problemów na trasie (do 150km/h, potem już cięzko), ani po mieście. Jak ruszam na zielonym, to inni długo gonią...

Usterki Mitsubishi Colt V

Mitsubishi Colt V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
bardzo dobry silnik, jak potrzeba to zrywny, gdy się nie śpieszy stosunkowo ekonomiczny, ale jak to japoniec - lubi obroty - więc zachęca do wciskania gazu :) bardzo elastyczny