Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Wszysko bez zarzutu. Guma stabilizatora co 2-3 lata(ok 30 zl). Lacznik stabilizatora tak samo (ok 50zl). Jedynie koncowka drazka ( ok 80 zl)wychodzi czesciej. Co roku olej. Jakas zarowka sie trafi i tyle. Czesci niedrogie, oczywiscie japonskie i nie JC. Ale czasem trafi sie jakis bubel co trzeba reklamowac np. tarcze hamulcowe krzywe po 3 tys.
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Ciągle coś: to przegrzane złączki świateł mijania, to uszkodzony siłownik centralnego zamka, to piszczenie czegoś w desce rozdzielczej, uszkodzony siłownik klapy bagażnika (zatarty), odklejająca się osłona poduszki powietrznej pasażera, oberwane uszczelki drzwi, itd...
~majbz@
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
13 lat wymiana tylnego łożyska z piastą 500zł,okresowa wymiana paska rozrządu z napinaczami po 91000km 600zl,siłowniki tylniej klapy 2x 180zł to wszystko oprócz klocków hamulcowych i oleju ;przód 120zł tył 90zł.japonski filtr powietrza 29zl . zero korozji
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Sporadycznie jakieś pierdoły: włącznik oświetlenia wewn. w ramie drzwi zaśniedział, nawalił termostat i auto dłużej się rozgrzewało. Cieknący siłownik sprzęgła - wymieniony na nowy (kilkadziesiąt zł i pół godziny pracy)
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Z drobiazgów przez 60 tys. km, które tym autem zrobiłem, wymieniałem tylko tylne amortyzatory. Nic więcej się nie zepsuło, a na amory był już czas.
~7jaro7
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
wszytsko zmontowane bardzo dobrze, nic nie trzeszczy siedzenie jeszcze nie są zniszczone pomimo sędziwego wieku i dużego przebiegu...
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
za krótko mam żeby się wypowiadać ale póki co nie wyskakują żadne problemy.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
wszystkie drobniejsze częsci są wymieniane z powodu zużycia. Wahacze, filtry, itp.
~bushi@prozak.eu.org
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Nic się nie psuje prócz okresowej wymianie tarcz, klocków i szczęk hamulcowych
~Heban
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
żarówka w lampce na drzwiach mi się przepaliła;)
Mitsubishi Galant VII Sedan