Lista ocen Mitsubishi Galant VII Sedan (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Galanta z 94-95 roku można kupić za 7-8 tys. zł. Oczywiście znajdzie się i taki za 4 tys., ale mówię tutaj o dobrych i sprawnych samochodach. Za tak ładne auto, poza tym bezawaryjne, wygodne i ekonomiczne, taka suma jest w porządku.
~7jaro7
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
nie wiem dlaczego są tak tanie?? naprawde polecam... za te pieniądze nie kupi sie nic lepszego i za niewiele większe też.... trzeba tylko szukać zamienników części bo oryginalne są drogie ale z tym nie ma problemów... polecam
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Nie ma to jak lata świetności wspaniałej japońskiej motoryzacji.Dałem z za niego 8 tys w 2011 auto z rocznika 1996.Włozyłem przez 3 lata ok. 3 tys zl.Chyba ok?!
~Greg
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Samochód z lat 94-95 można kupić za 4-5 tys. zł, ale warto. Oczywiście można kupić też taniej, ale po zamaskowanej drobnej kolizji z walcem drogowym, albo na prawdę zajeżdżony.
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Duza, komfortowa limuzyna za niewielkie pieniadze. O niebo lepsze od niemieckich konkurentow z tych lat i tansze w zakupie i w utrzymaniu. Bardzo dobrze wyposazone i malo awaryjne.
~Marcin
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Tańsza jest chyba tylko stara Primera, no ale bez obrazy, to traktor przy Galancie. Jakość jak w Mazdzie, Subaru, Porsche, Toyota.. Japoński Mercedes tyle, że pięnky i tech. doskonały
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
jak szukałem swojego to za tą cenę mogłem kupić zajechaną e36 1.8 lub civica VI bez żadnej elektryki. Jak mówię za ile kupiłem to cudo to wiara oczy wywala
~majbz@
Sedan 2.0 GLSI 137KM 101kW
gdy ja kupowałem ten samochód było 35% cło ale było warto niemieckie samochody zwłaszcza VW to jak wóz drabiniasty przy tym japończyku .
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Myslę że w stosunku jakość/cena - w porównaniu z Avensis, Accord i Primera, Galant wypada dość korzystnie...
~kamil 44t
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
jest to wspaniały rodzinny samochód ma bardzo atrakcyjny wygląd luksusowo -sportowy i ma w miarę niską cenę jak na samochód tej klasy
Mitsubishi Galant VII Sedan