Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Kombi (48) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
miałem automaty: van mercury, subaru outback, teraz mitsu, skrzynia jest szybka (jak na te lata), ma funkcje adaptacji, tiptonik to obecnie jedyny automat jaki bym chciał jeśli już
~Magdzik
Kombi 2.0 136KM 100kW
Hmm tu już nie jest tak kolorowo. Skrzynia jest w mojej ocenie za mało precyzyjna, wcześniej jeździłem Hondą Civic i było o niebo lepiej.Choć można się do tego przyzwyczaić.
~Mariusz
Kombi 2.0 136KM 100kW
auto w Niemczech miało zmieniane kpl sprzęgło, przy przebiegu 135 tys., aktualnie ma 150 tys., lekko zgrzyta 2-gi bieg, pozostałe biegi ok, skrzynia pracuje cicho
~dargal
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Bałem się automatu ale skrzynia tiptronic jest ok. Ręczna zmiana biegów jest fajna ale na codzień wygoda wygrywa. Trwałość ocenię za rok lub dwa.
~Adamas
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Skrzynia biegów Invecs czy jakoś tak. Niezawodna, żadnych problemów. Czytałem na necie, że jedna z najbardziej niezawodnych, stara dobra konstrukcja japońska.
~Andrzej
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Skrzynia automat - jest ok, współczesne mają więcej przełożeń. Po przebiegu 200 tys zalecana regeneracja/wymiana sprzęgła hydrokinetycznego.
~emigrant
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
wooolno reagujący automat. Skrzynia padła przy 120 tyś km przebiegu podczas jazdy na trasie. Naprawa w niemieckim ASO kosztowała fortunę.
~regma1964@tlen.pl
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Dla mnie super.w zależności od techniki jazdy może być dynamiczna lub spokojna.Następny powód kupna tego modelu.Precz z manualną skrzynią,po prostu relax.
~Fanbol
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Automat wcale nie jest gorszy czy awaryjny! 270 tyś km bez awarii, po prostu trzeba dbać. Kick down to piękny bajer
~mariego
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Skrzynia, jeżeli nie siedza łożyska działa bezproblemowo! Idealnie wchodzą biegi, dobrze zestrojona z silnikiem.
Mitsubishi Galant VIII Kombi