Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Duży problem z geometrią zawieszenia. Ustawiane wielokrotnie w różnych warsztatach w Polsce i w Austrii (ÖAMTC) mimo to i tak nierównomiernie zbierało i ząbkowało opony. Poza tym bez poważnych usterek. \"Jak dbasz, tak masz\" ;-) Samochód nie był używany w zimie, garażowany co przekładało się na brak korozji i oryginalny, \"zdrowy\" tłumik, co nie jest takie oczywiste w 10 letnim samochodzie. Maleńkie zmarszczenie lakieru na drzwiach...
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jak na japońskie auto przystało nic poważnego się nie dzieje. Małym minusem są drogie części i czasami trzeba na nie czekać. Dużym kosztem jest wymiana rozrządu w kwocie 1000zł, wszystko przez napinacz hydrauliczny który kosztuje 600zł. Świece kosztują 200zł, z reszta części podobnie jak w innych autach japońskich.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
2,5 roku za mną a oprócz paru elementów zawieszenia, wymiany filtrów i płynów, naprawy zegarka i zabezpieczenia tylnich nadkoli przed korozją nie ruszałem w zasadzie nic. Nigdy nie udało się nie przejść przeglądu ;)
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jedyna poważna "usterka" to wymiana popychaczy i paska rozrządu po zakupie.
~kiedyś Mitsu
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Miałem go dwa lata o wadzie silnika wspomniałem innych poważnych usterek nie było.
~voytech
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Trzeba czyścić przepustnicę co rok i lać dobre paliwo. I tyle.
~Krzysztof
- zawieszenie - katalizator