Oceny Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006

Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006

~jacuc@wp.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Opisywane auto to wersja amerykanska Galanta, produkowany w USA i z tamtad przywieziony. Auto skonstruowane i zestrojone tak aby dac uzytkownikom maximum komfortu czasami niewielkim kosztem osiagow bo tylko 144 KM z 2400 cm3. Mieciutkie i super komfortowe zawieszenie nie nadaje sie do sportowej jazdy. Układ kierowniczy też nie bo wszystko w tym samochodzie, przynajmniej w wersji amerykańskiej podporządkowane jest idei aby kierowcy nigdy nie...
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Samochód elegancki ze sportowym zacięciem. Niespotykany, wyróżnia się z tłumu. Silnik pozwala na dynamiczną jazdę. Przyciąga wzrok zarówno kierowców jak i przechodniów co zawsze mnie cieszy :). Piękny samochód za niewielkie pieniądze.
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z kupna tego auta. Wybrałem model po liftingu i w Sport Edition, który pięknie wygląda. Agresywny kształt daje przód auta, świetnie pasuje sportowy zderzak i alu 17\". Gorąco polecam!
~speedway00@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
mitsubishi galant jest dobrym ,malo awaryjnym samochodem ale konstruktorzy nie zadbali o solidnoscprzedniej czesc samochodu tj.o wytrzymalszy przedni pas na lekkie uderzenia ,kiedy uderzylem przodem w drugi samochod przy predkosi 15 mil/h bylo do wymiany zderzak blotniki chlodnica maska swiatla ten wypadek kosztowal mnie 2000$
~Rafal M. rafalchicago27@yahoo.com
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Przejechalem moim Galantem prawie 10 000 mil i musz powiedziec ze jestem mile zaskoczony, jest to auto ktore przez ten czas nie sprawilo najmniejszego klopotu (tylko jedna pana). Jest to auto donbrej klasy sredniej za srednie pieniadze , ale polecam. Troszke mozna sie w nim doszukac elementow sportowych. I ten silnik, prawie 200 KM, to juz jest czym jechac !!! Szerokiej drogi
~Lucas95
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jak na swoje lata nie wyobrażam sobie lepszego samochodu na trasy w tym budżecie.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Krzysztof
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Nieśmiertelny samochód. Mam czasem wrażenie, że jak go zezłomuję to i tak pojedzie dalej.
~Macka25
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Dobrze sie prowadzi.Dobrze trzyma sie drogi i ma wystarczajace przyspieszenie jak na ta mase
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo dobre i ponadczasowe autko. Ekonomiczne jak na pojemność i masę, wygodne w środku. Mocno agresywny wygląd.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Za skromne pieniądze masz auto oryginalne, które zwraca uwagę innych i za dobre traktowanie odwzajemnia się bezawaryjnością
Mitsubishi Galant VIII Sedan