Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Silnik oszczędny jak na swoją pojemność. Niestety absolutnie nie odczuwało się tych 150 KM, włączenie klimy oraz wysokie temperatury potęgowały \"efekt muła\". Kiedy natomiast temp. otoczenia spadała poniżej 20°C to wtedy dopiero osiągi stawały się w miarę przyzwoite. Byłem z tą przypadłością w ASO - tam niestety nic na to nie poradzili. Na zimnym silniku czasami wariowały obroty, ale trwało to ok. minuty od odpalenia, później już było OK.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
silnik na tą pojemność ekonomiczny i w miarę cichy, nie jest to motor dla żądnych mocnych wrażeń, przy wciśniętym \"gazie do dechy\" potrafi nawet 14l/100 wchłonąć w mieście, za to przy jeździe w trybie ECO GDI, poniżej 12/100 w mieście, w trasie 7-8l/100km. Oczywiście opis dotyczy 2.4 GDI 144km , nie mam pojęcia skąd wzięła się w zestawieniu wersja 2.0 GDI, NIGDY TAKIEGO MODELU NIE BYŁO!!!
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Po kupnie należało wymienić popychacze hydrauliczne, co jest dość częstym problemem w tych samochodach więc byłem na to przygotowany. Po wymianie ww. zaworów silnik pracuje o wiele ciszej. Motor elastyczny i dość ładnie się zbiera chociaż w przyszłości rozważam wymianę na 2,5 V6.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo udana jednostka. Oszczędna przy jeździe ekonomicznej i agresywna gdy potrzeba mocy. Do tego niezawodna. Trzeba jednak pilnować terminów serwisowych gdyż części GDI nie należą do najtańszych, ale właściciel każdego takiego auta będzie o tym pamiętał. Przyspieszenie 9s-100km/h
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Silnik pracuje całkiem nieźle, cicho przy niskich obrotach i fajnie się wkręca w momencie przyspieszania. Jest dynamiczny chociaż po dłuższym czasie chce się więcej:) Nie ma problemu z wyprzedzaniem i daje dużą satysfakcję z jazdy.
~kiedyś Mitsu
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Silnik rewelacyjne spalanie trasa 7,4 miasto do 9l jak na 2,4 super ale to GDI. Jedyna wada stukanie popychaczy zaworowych wymiana jest kosztowna te silniki tak niestety maja.Elastyczny.
~mitsubiszoman
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
nie wiem dlaczego ale ja mam model z 1996 roku automat ,ktorego nie ma w wyborze modelu ,moze jest tak dlatego ,że jest to amerykańska wersia.Silnik chodzi doskonale
~Lucas95
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jak na tego "złego GDI" świetnie daje radę. Znacznie dynamiczniejszy od 2.5 V6 z automatem.
~Krzysztof
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Posiadam Galanta ES z amerykańskim silnikiem 2.4 16V - skomplikowany ale nie do zajeżdżenia
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
9,5
~jacuc@wp.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Silnik 2.4 MPI -wersja amerykańska pod wzdlędem kultury spisuje sie absolutnie doskonale.
Mitsubishi Galant VIII Sedan