Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aachener II
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Ogolnie bardzo przyjemny w uzytkowaniu samochod, niezawdodny, poreczny, bezpieczny i w miare (jak na kompakt) funkcjonalny. Na uwage zwraca bogate wyposazenie standartowe; 4x airbag, ABS, klima, elektryka, CD-audio, Aha - Nissanow Almera jest stosunkowo malo na naszych drogach co powduje brak popytu na czesci zamienne do sprowadzanych uszkodzonych modeli z zagranicy a co za tym idzie male zainteresowanie zlodziei. Podczas 4 letniego...
~Siatek
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Samochód z silnikiem biorącym olej, wymagającym kosztownego remontu w serwisie Nissana. Branie oleju zniszczyło katalizator. Nawet drobne naprawy dość kosztowne. Zdecydowanie samochód zawodny, w końcowym okresie eksploatacji każda podróż była niewiadomą, nigdy więcej nie kupiłabym tego auta. Przyjemność z jazdy - na początku poprawnie, po przygodach z silnikiem i katalizatorem auto straciło moc, słabe przyspieszenie, mała dynamika. Dość...
~cvx
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Kupiłem i na początku nie byłem zadowolony... siadła przepustnica - pozniej doczytałem iż trzeba ją raz na rok na dwa czyścić z nagarów, auto zadowala mnie ekonomicznośćią i poziomem wykonania oraz wyposażenia, mimo że to tylko visia+ oprócz klimy jest regulacja podparcia lędźwiowego w fotelach, regulacja wysokości siedzenia no i elektryka . Chciałem teraz ten samochód wymienić na nissana note, dostałem z salonu na 3 dni, i po pierwszym dniu...
~Mateusz
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jeździłem Almerą prawie 2 lata, miała być w miarę ekonomiczna i miała nie mieć problemów podczas wyprzedzania. Nistety zawiodłem się, paliła średnio 8l na 100km, z wyprzedzaniem czasami też były problemy. Od czasu do czasu trzeba było dolać oleju. Cierpiała bardziej na drobne usterki, aczkolwiek do sprzedaży zmusiła mnie sypiąca się skrzynia biegów.
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Ogólnie japońska technologia... co tu duzo gadać, silnik niezawodny , skrzynia biegów porażka jak z elektryką..... Blacha? Lakier często odejdzie ale nic zlego przez dlugi czas sie nie zdarzy . Progi najwieksza bolaczka. Rdza bardzo lubi ten samochod od spodu. Belki,podłoga,proga,łączniki takie rzeczy najbardziej.
~Szykus
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Ogólnie auto oceniam na 4- .Gdyby nie silnik który jest pomyłką w kwestii mocy , ale nadrabia świetnym spalaniem.Kupując to auto trzeba koniecznie zajrzec pod spód i obejrzeć belke pod chlodnicą która bardzo często gnije.Najlepiej kupić auto z silnikiem 2.2 , a jeśli chcemy już benzyne to z pewnego źrodła.
~Kier_ownik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
POLECAM !!! Doskonale niebędzie, przez tą migającą lampkę poduszek, ale generalnie jest ok, samochód niezawodny, bo aż tyle elektroniki to on niema. Ceny części do przyjęcia, moze dlatego ża nierobie przeglądów w ASO i sam szukam części. Dobry wybór do miasta i dla małej rodziny. POLECAM !!!
~Jacek
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Od czasu przejęcia Nissana przez Renault jakość wykonania samochodów tej marki pogorszyła się. To opinia nie tylko moja, ale i znajomych którzy użytkują Nissany. Sprzedałem go i kupiłem coś zupełnie innego. Teraz jestem bardzo zadowolony z komfortu i ilości miejsca w środku.
~Adam
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak za taką cenę nie śmiałbym oczekiwać niczego więcej. Moja Almera 3dr ma 4 poduszki, ABS z EBD, Brake Assist, aktywne zagłówki, klimatyzację, elektryczne szyby i radio CD z sześcioma dobrej klasy głośnikami. Jestem bardzo zadowolony
~Nie ma jak SPECJAL
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Almerka świetnie sprawuje się na drodze, nigdy mnie nie zawiodła. Nic nie stuka, nie puka, nie trzeszczy ani nie piszczy. Tankuję, dolewam płynu do spryskiwaczy, raz w roku przegląd w ASO i gaz do dechy!
Nissan Almera II Hatchback