Lista ocen Nissan Juke II 1.0 DIG-T 117KM 86kW 2019-2020 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Skrzynia dwusprzęgłowa o 7 przełożeniach i mokrym sprzęgle. Skrzynia pracuje dobrze choć w pewnych sytuacjach można wyczuć delikatne szarpanie głównie przy szybkim ruszaniu i potem przyhamowaniu. Na początku jest mały lag ale potem idzie ładnie.
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Skrzynia spoko choć trzeba się do niej przyzwyczaić bo zbyt mocne przyciśnięcie gazu wyrywa auto do przodu. Jeżdżę raczej spokojnie i mam samą przyjemność z jazdy. Czasem czuć lekkie szarpnięcie ale to przy mocnym gazi i nagłym hamowaniu
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Biegi zmieniane są sprawnie, raczej nie szarpnie. Mam tylko uwagę do biegu wstecznego. Ma się odczucie jakby brakowało mu trochę mocy albo trzeba mocniej wcisnąć pedał. Nie mam większych uwag
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
jak kupowałem to myślałem, że jest skrzynia bezstopniowa. Po kilku jazdach próbnych uważam, ze bardzo dobrze, że nie dali tu bezstopniówki, dwusprzegłówka jest o wiele lepsza
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
4 gwizdki - jest ok, dobrze zmienia biegi, przy redukcji czasem szarpie. Trzeba się przyzwyczaić do ruszania bo zbyt mocne wciśnięcie gazu powoduje nagłe wciśnięcie w fotel.
~Arczi
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Skrzynia dwusprzęgłowa dość dobrze się tu sprawdza. Jedynie na biegu wstecznym jest jakby zamulona ale to kwestia wyczucia. W trakcie jazdy dobrze zmienia biegi
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Dwusprzęgłowa przekładnia spisuje się bardzo dobrze. Biegi zmienia sprawnie, czasem zdarza się jednak lekkie szarpnięcie szczególnie przy hamowaniu i redukcji.
~Mariano Doloro
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Po dwusprzęgle spodziewałbym sie lepszej pracy, trochę szarpie szczególnie przy ruszaniu, auto czasem wyrywa do przodu
~poskijanusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
bieg wsteczny dośc dziwnie działa, trzeba wyczuć tak jakby go jakoś elektronicznie słumili i trzeba więcej gazy dać
Dziennik kosztów dla Nissan Juke II 1.0 DIG-T 117KM 86kW
8,4
~Patryk Misiak
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
6 biegowy manual sprawdza się choć ma dość długi skok. Skrzynia jest w miarę precyzyjna i nie sprawia problemów.