Lista ocen Nissan Juke (49) - Ergonomia

~Anna
SUV 1.6i 117KM 86kW
niestety w słoneczne dni ciezko odczytać oznaczenia na pulpicie sterowniczym ( klima, nawiew, wyświetlacz -radio/cd) i ten mankament wycieraczek, ze aby je podnieść trzeba podniesc maske, to troszkę uciązliwe przy zeskrobywaniu lodu z szyby przedniej w zime
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie miałem większych problemów z ogarnięciem wnętrza. Większością rzeczy możemy sterować z kierownicy. Klimatyzacja ma panel manualny więc duży plus, przy klimie przyciski do grzania siedzeń. Wszystko w miarę logicznie rozplanowane
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Fotele są duże, a mimo to trzymanie boczne jest takie sobie. W moim egzemplarzu przydał by się podłokietnik. Bagażnik całkiem pojemny pod warunkiem, że wyrzuci się z niego półkę i wytłoczki na koło zapasowe.
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
wszystko blisko kierownicy. ok. jedyny minus, kolanem da się przy wsiadaniu wyłączyć automatyczne składanie lusterek. przyciski komputera też w troche złym miejscu. mi nie przeszkadza dlatego daje 5*
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Słyszałem opinie że jest dużo przycisków na kierownicy i tak myślę o czym ktoś mówi. Tylko podstawowe guziki i dośc logicznie rozmieszczone, nie ma się czego czepiać
~Andrzej
SUV 1.6i 117KM 86kW
bardzo dobra -wszystko na swoim miejscu .Obsluga intuicyjna .Bardzo poreczny bagaznik i swietny pomysl ze schowkiem pod bagaznikem na male zakupy i drobiazgi.nic nie lata w bagazniku
~mvcn@wp.pl
SUV 1.6i 117KM 86kW
Siedzenia w porządku. Co do wskaźników szczególnie tych z NDS to w okularach przeciwsłonecznych nie widać wyświetlanych wskazań (godzina, tryby, radio. Reszta funkcjonalna.
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
nie ma uwag. Duży plus za pokrętła i przyciski od klimatyzacji. Na kierownicy też normalne przyciski. Większością rzeczy można sterować z kolumny kierownicy.
~zawodowy1
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Wykonanie deski rozdzielczej nie jest powalające, jednak idzie do niego przywyknąć. Kierownica obszyta skórą jest wygodna i zapewnia szybkie manewrowanie.
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Mikroskopijny bagażnik, ale... samochów był kupiony dla dwóch dorosłych - przy dalszch wyjazdach, składamy tylne siedzenia i jest OK.
Nissan Juke