Oceny Nissan Micra IV

26 ocen

Najnowsze oceny Nissan Micra IV

~Tomek
Nissan Micra IV
Auto kupiłem z salonu, rocznik 2015 o statusie "używany" gdyż to był samochód zastępczy dla klientów. Przebieg 9000, pełna gwarancja i świetna cena. W wersji Acento za 34 000 i to głównie przeważyło. Na razie więc wstępne wnioski, prawdziwa ocena za kilka lat kiedy trochę pojeżdzę. Auto w tej wersji dla mnie jest ładne, nie jest tak typowo babski jak wcześniejsze wersje Micry. We wnętrzu niespodziewanie dużo miejsca, choć z tyłu 3...
2,7
~vs
Nissan Micra IV
przy większym deszczu woda leje się do środka, żeby przepchać bardzo wąskie odpływy trzeba jechać do blacharza, bo samemu nie można tego zrobić, ponieważ trzeba zdjąć wycieraczki. Blacha bardzo słaba, po dwóch latach pokazała się rdza. Reklamacja nie uznana (na podstawie zdjęć, ponieważ oględziny są zbędne) gdyż dziury nie są na wylot. dochodzenie swoich praw w Nissanie to jak walenie głową w mur. Koszmar nie polecam!
~Ms
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DIG-S 98KM 72kW
Nissan Micra IV
male, zwrotne i szybkie - rowniez na autostrady - a 98koni przydaje sie do wyprzedzania... Przy zakretach sztywne. Wyglad i wykonczenie jest jakie jest... ale auto bardzo funkcjonalne - male a dosc duzo miejsca w srodku.
~MarcinD
Nissan Micra IV
Generalnie jest to niezłe auto, które można kupić nowe za naprawdę niską cenę. Aczkolwiek jakość wykończenia idzie w parze z ceną. Po 5 latach wszystkie plastiki zaczynają trzeszczeć ale za to wszystko działa. Elektronika bez zarzutu, tempomat, klima sterowanie radiem z kierownicy czy asystent parkowania wszystko działa.
~yogibear07
Nissan Micra IV
Całokształt oceniam na bardzo dobrze. Auto było kupowane z myślą o jeździe w warunkach miejskich i w takich też bardzo dobrze się sprawuje. Posiada automatyczną klimę, czujniki parkowania, 6 poduszek, ESP, wbudowane radio z bluetooth. Jedynie co mi przekszkadza to kiepskie wyciszenie gdy trzeba wyskoczyć na autostradę oraz brak USB do radia.
Nissan Micra IV
samochód jest przeciętny - ma swoje zalety, ale także wady; Plusy: bardzo dobra widoczność, dobre/pewne zawieszenie i hamulce oraz 6 airbagów i ESP w standardzie Minusy: źle działająca sprzynia biegów i jej współpraca z silnikiem oraz bardzo słabe wygłuszenie samochodu
~ptomekh
Nissan Micra IV
Mam wrażenie że projektanci z indii poszli na całosć nie oglądając poprzedniego modelu. Wnętrze jest dużo gorszej jakości i mniej praktyczne ,silnik to również krok w tył,owszem radio ma Bluetooth ale i słaby zasięg a design z glizdą pod kółkiem to trzeba zobaczyć.Brak przydatnych schowków pólek,dziwne sterowanie el. szybami ,lakier podatny na zarysowania mógłbym tak dalej ale szkoda czasu.
~kasia
Nissan Micra IV
Jestem zadowolona z zakupu Micry, dla mnie głównie liczy się małe spalanie i wygoda w manewrowaniu i parkowaniu. A wygląd jest dodatkowym plusem :) Wcześniej jeździłam: Fordem Focusem, Fiatem Palio Weekend, Roverem 232, Łada Samara, Fiatem Punto
~pejotpe
Nissan Micra IV
Bardzo dobrze wyposażone, oszczędne i zwrotne auto do jazdy miejskiej i tras do 150km (potem obawiam się, że zaczną boleć plecy, bo nie ma regulacji części lędźwiowej). Akceptowalny poziom hałasu nie powinien za bardzo zmęczyć (może poza autostradami).
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Nissan Micra IV
Ładny wygląd, dobra funkcjonalność, ale mnóstwo wpadek jakościowych