Oceny Nissan Micra IV

Najnowsze oceny Nissan Micra IV

2,7
~Maxraf
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Samochód do miasta ok, silnik dynamiczny, na trasie samochód bardzo głośny słabe wyciszenie. Spalanie w granicach 6,5- 7,0 l/100km. Biegi haczą przy zimnym silniku, przy rozgrzanym jest lepiej. Samochód kupiony jako nowy, po 2,5 latach użytkowania zardzewiały drzwi od strony kierowcy. Samochód w 100 % bezwypadkowy. Niestety ani autoryzowany dealer ( Zaborowski Warszawa- gdzie były wykonywane przeglądy) ani Nissan Polska nie poczuli się do...
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Auto kupiłem z salonu, rocznik 2015 o statusie "używany" gdyż to był samochód zastępczy dla klientów. Przebieg 9000, pełna gwarancja i świetna cena. W wersji Acento za 34 000 i to głównie przeważyło. Na razie więc wstępne wnioski, prawdziwa ocena za kilka lat kiedy trochę pojeżdzę. Auto w tej wersji dla mnie jest ładne, nie jest tak typowo babski jak wcześniejsze wersje Micry. We wnętrzu niespodziewanie dużo miejsca, choć z tyłu 3...
2,7
~vs
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
przy większym deszczu woda leje się do środka, żeby przepchać bardzo wąskie odpływy trzeba jechać do blacharza, bo samemu nie można tego zrobić, ponieważ trzeba zdjąć wycieraczki. Blacha bardzo słaba, po dwóch latach pokazała się rdza. Reklamacja nie uznana (na podstawie zdjęć, ponieważ oględziny są zbędne) gdyż dziury nie są na wylot. dochodzenie swoich praw w Nissanie to jak walenie głową w mur. Koszmar nie polecam!
~Ms
Hatchback 5d Facelifting 1.2 DIG-S 98KM 72kW
male, zwrotne i szybkie - rowniez na autostrady - a 98koni przydaje sie do wyprzedzania... Przy zakretach sztywne. Wyglad i wykonczenie jest jakie jest... ale auto bardzo funkcjonalne - male a dosc duzo miejsca w srodku.
~MarcinD
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Generalnie jest to niezłe auto, które można kupić nowe za naprawdę niską cenę. Aczkolwiek jakość wykończenia idzie w parze z ceną. Po 5 latach wszystkie plastiki zaczynają trzeszczeć ale za to wszystko działa. Elektronika bez zarzutu, tempomat, klima sterowanie radiem z kierownicy czy asystent parkowania wszystko działa.
4,1
~yogibear07
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Całokształt oceniam na bardzo dobrze. Auto było kupowane z myślą o jeździe w warunkach miejskich i w takich też bardzo dobrze się sprawuje. Posiada automatyczną klimę, czujniki parkowania, 6 poduszek, ESP, wbudowane radio z bluetooth. Jedynie co mi przekszkadza to kiepskie wyciszenie gdy trzeba wyskoczyć na autostradę oraz brak USB do radia.

Usterki Nissan Micra IV

Nissan Micra IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
samochód jest przeciętny - ma swoje zalety, ale także wady; Plusy: bardzo dobra widoczność, dobre/pewne zawieszenie i hamulce oraz 6 airbagów i ESP w standardzie Minusy: źle działająca sprzynia biegów i jej współpraca z silnikiem oraz bardzo słabe wygłuszenie samochodu
3,2
~ptomekh
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Mam wrażenie że projektanci z indii poszli na całosć nie oglądając poprzedniego modelu. Wnętrze jest dużo gorszej jakości i mniej praktyczne ,silnik to również krok w tył,owszem radio ma Bluetooth ale i słaby zasięg a design z glizdą pod kółkiem to trzeba zobaczyć.Brak przydatnych schowków pólek,dziwne sterowanie el. szybami ,lakier podatny na zarysowania mógłbym tak dalej ale szkoda czasu.
~kasia
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Jestem zadowolona z zakupu Micry, dla mnie głównie liczy się małe spalanie i wygoda w manewrowaniu i parkowaniu. A wygląd jest dodatkowym plusem :) Wcześniej jeździłam: Fordem Focusem, Fiatem Palio Weekend, Roverem 232, Łada Samara, Fiatem Punto
~pejotpe
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Bardzo dobrze wyposażone, oszczędne i zwrotne auto do jazdy miejskiej i tras do 150km (potem obawiam się, że zaczną boleć plecy, bo nie ma regulacji części lędźwiowej). Akceptowalny poziom hałasu nie powinien za bardzo zmęczyć (może poza autostradami).