Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (25)

2,6
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Koszmar. Tylko tak mogę to określić. Nie wziąłbym nawet za darmo. W porównaniu do poprzednio posiadanej Octavii II jest to krok wstecz. Dopiero teraz doceniłem Octavię. Wydawało mi się , ze to auto budżetowe, tanie i raczej kiepskie. Okazało się że w porównaniu do Nota Octavia jest wzorem wykonania!
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Posiadam to autko od nowosci,wcześniej jezdzilem tez nowym Lanosem,Nowym Yarisem z 2006 roku,Oplem Fronterą Sport 2,wiec moge porownac :-) wiec autko kupilem w 2010 roku nowe, ma klime i elektryke zrobilem od nowosci 43000 km i (odpukac) wymienilem tylko olej 2 razy i plyn hamulcowy,wiecej nic nie robilem,hamulce zuzyte dopiero w polowie,nic nie piszczy nic nie trzeszczy wszystko jak w najlepszym pozadku,moze te starsze wersje mialy jakies...
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu Nissana. Po blisko dwóch latach użytkowania mogę powiedzieć że był to dobry wybór i jeśli mógłbym cofnąć czas to jeszcze raz wybrałbym Note. Zawsze kupowałem samochody nowe, różnych marek i przez 20 lat trochę tych samochodów zjeździłem, ale dopiero ten model w największym stopniu spełnia moje motoryzacyjne oczekiwania.
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ponieważ konkurencja w tym segmencie i podobnej cenie aut jest bardzo daleko w tyle jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Auto geriatryczne. Dużo niedoróbek - prawdopodobnie końcówka seri była klepana na zużytej linii produkcyjnej
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Japońska precyzja. Troszkę niestety powiewa francuzczyzną.
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Auto dla małej rodziny ale wysokiej, gdyż ten samochód ma niewiarygodnie duzo miejsca w środku, acz mały troszkę bagaznik. Polecam szczerze wszystkim, którzy cenią sobie niezawodnośc japońską i praktyczność. Jeżdżę już drugim modelem i nigdy ie było jakiejkolwiek usterki. jakość wykonania drugiego nowego modelu jest lepsza i lepsze wyposażenie: m.in. ESP i 6 poduszek, oraz sterowanie radiem i tempomatem z kierownicy.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jeśli ktoś szuka \"dupowozu\", który nie zrujnuje przy zakupie i oszczędzi portfel podczas eksploatacji, to ten mały Nissan jest godny polecenia. Zdecydowanie największą zaletą tego autka jest jego praktyczność.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ogólnie autko spełnia swoje zadanie do którego zostało zakupione. Samochód zakupiony jako środek transportu do pracy, a także okazjonalnie z rodziną.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
6,9
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Całość oceniam na mocne 4,8 w pięciostopniowej skali. Mam je pół roku i zobaczymy co będzie dalej.
Nissan Note I Mikrovan Facelifting