Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Ergonomia? na myśl mi przychodzi tylko jedno - taka jak w czołgu T-34. Dosłownie. Spasowanie plastików nie istnieje. Szczeliny ponad centymetrowe. Octavio, wróć! Brak trzymania bocznego foteli. Bagażnik mikro. Siedziska - kojarzą mi się z taboretem w kuchni. Włączniki na konsoli - w stosunku do Octavii jest to mega krok wstecz. Tam były ergonomicznie rozplanowane, sięgało się do nich bez patrzenia a tu - trzeba kombinować. Notorycznie mi się...
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wszystko na swoim miejscu. Do minusów należy głupawa regulacja wysokości fotela kierowcy. Szkoda że zaoszczędzono na wskaźniku temperatury silnika. Na plus należy zaliczyć natomiast ilość miejsca i mnogość schowków. Rewelacyjny jest ten pod fotelem pasażera. Szkoda, że nie pomyślano nad możliwością kładzenia do przodu oparcia tegoż fotela. Notem można przewieźć naprawdę pokaźnych rozmiarów przedmioty.
~irkm
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Sporo ciekawych patentów (schowek na górze deski rozdzielczej, schowek pod fotelem, 2 podłokietniki z przodu i podłokietnik z tyłu, dwie lampki wnetrza, pólki w bagażniku, stoliki, przesuwana kanapa). Dobrze i logicznei umiejscowione przełączniki. Z wyposażenia polecam czuniki parkowania, Bluetooth i czujnik deszczu.
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Przede wszystkim rozpieszcza system schowków nazywany przez Nissana Flexi Board. Panele organizacyjne dla bagażnika wyśmienicie wręcz ułatwiają sprawę pakowania. Przełączniki w przeważającej ilości rozmieszczone idealnie, włącznie ze zdublowanym przyciskiem komputera pokładowego na kierownicy.
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Do ergonomii brak zastrzeżeń, przełączniki w odpowiednim miejscu, sterowanie radiem bardzo wygodne, mały minus za trochę nisko umieszczone przełączniki klimatyzacji. Pozycja za kierownicą prawidłowa.
~Sajmon85
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wszystko intuicyjnie i pod ręką. Osobiście lubię światła w manetce (w większości japońskich aut). multifunkcyjna kierownica, BT, schowek pod fotelem pasażera,
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wszystkie przełączniki w zasięgu ręki, zegary czytelne. Bardzo fajnym udogodnieniem podczas jazdy jest możliwość sterowania radiem z koła kierownicy.
~Luuk
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Super. Schowki, podłoga bagażnika ruchoma, przesuwana kanapa. Sterowanie z kierownicy i ekran dotykowy i prosta obsługa.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Po kilku dniach jazdy nie musisz wodzić wzrokiem za guzikami i pokrętłami. Moim zdaniem świetnie rozmieszczone.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wygodna pozycja za kierownicą. Wiele praktycznych rozwiązań we wnętrzu. Lekka, fajna jazda
Nissan Note I Mikrovan Facelifting