Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
na wolnych obrotach bardzo cichy...jeśli ktoś lubi jeż=ździć szybko to nie polecam tego silnika gdyż powyżej 130km/h jest strasznie głośny. Do normalnej jazdy to idealny silnik, aczkolwiek gdy w środku jest więcej osób i włączona klima to brakuje mu mocy stanowczo... podczas jazdy samotnej: wystarcza do wszystkiego, przytrzymac go tylko na wyższych obrotach i odwdzięcza się dobrą elastycznością. spalanie od 4l do 9l. przy czym 4l to bardzo...
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Silnik 1,4 pracuje równo na 5 biegu zarówno przy prędkości 60 jak również 130 km/h, cicho w kabinie jest do 110 km/h, powyżej zaczynają się już szumy i hałasy (swój udział w tym ma również szum opony po asfalcie), nie jest to demon "rwania asfaltu" w ruszaniu ze świateł, dla mnie jednak wystarczający do szybkiego i sprawnego pruszania się zarówno w mieście jak i w dalszych trasach
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
88 koni sprawia że się toto ledwo toczy. 102 koniki w Octavii robiło z niej rakietę w porównaniu do tego samochodu. Na dodatek silnik 8v Octavii był cichutki, a tu? Klekocze niczym diesel! Boże, co to jest? No i spróbujcie cokolwiek tym wyprzedzić. Redukcja do trójki, gaz w dechę i... ledwo przyspiesza. Dramat!
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Witam Mam Notke od maja 2012. jest to moje 4 autko, ale pierwsze nowe. Silnik, ekonomiczny, nie jest zbyt zrywny ale na moją jazdę 12000 - 15000 rocznie (85% miasto - 15% trasa) zupełnie wystarczający. Jak ktoś chce zrywniejsze autko to większy silnik. Na wysokich obrotach ok 130 km/h robi się trochę głośniej.
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Dopiero go docieram. Ale i tak uważam, że jak na takie niewielkie auto, 1,4 całkowicie wystarczy. Ma swoje pazury. Ja nie szukam drogowego wariata lecz statecznego samochodu, którym można elegancko pojechać na dłuższą wycieczkę bez obaw o dwucyfrowe wskazania komputera pokładowego. Silnik jest wręcz bezczelnie cichy jak na tą klasę.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Moim zdaniem 1,4 88KM to optymalny wybór do tego auta. Nie uczyni on z Waszego Notesa demona szybkości, ale do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Jednostka ta jest najczęściej wybierana. Auto skonfigurowane z 1,6 jest zdecydowanie droższe.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Napęd wystarczający do codziennej eksploatacji, ale niestety generuje sporo hałasu spod maski - nawet na postoju, prawie jak diesel ;) lub auto z LPG i klekoczącymi wtryskami gazu - takiem mam skojarzenia...
~J
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Sprawdzona konstrukcja Nissana. Idealny do miasta i spokojnej jazdy w trasie. Maksymalny moment obrotowy przy 3200obr/min sprawia, że fajnie przyspiesza z dołu, jak na benzynę 1.4
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Silnik sprawny, fajnie zbiera się, ale do najcichszych nie należy. Jeżeli chodzi serwisowanie to jak na razie tragedii nie ma. Serwis ograniczył się do wymiany płynów eksploatacyjnych.

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Silnik 1,4 w zupełności wystarcza do płynnej jazdy. Apetyt na paliwo w cyklu mieszanym od 6,5 do 6,8 l na 100 km, ale w samym mieście dochodzi do 8 litrów przy klimatyzacji.
Nissan Note I Mikrovan Facelifting