Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Prowadzenie ok, na suchym bez większych problemów, trakcja dobra, utrzymanie kierunku również. Niestety problemy zaczynają się na mokrym, nerwowe zachowanie tylnej osi na poprzecznych garbach, a co za tym idzie delikatny uślizg tylnej osi który w miarę łatwo wyprowadzić. ESP jak najbardziej wskazane.
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Zestopniowany dosyć sztywno. Zawieszenie proste...z tyłu belka a z przodu wahacze znane z Clio III. Prowadzi się pewnie.Wspomaganie \"elektryczne\". Kierowca ma dobre wyczucie tego co dzieje się w danej chwili z kołami samochodu. ESP przydaje się na śliskich nawierzchniach.
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
tutaj nie wiem co napisać, bo po tym aucie nie można się spodziewać rewelacyjnej jazdy...Ma duży rozstaw osi więc komfort jakiś jest, przy czym manewruje się nim przyzwoicie na parkingu. myslę, że powinien miec ciut lepsze hamulce i troszkę większe koła. ale finalnie jest na 4
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Trzyma się drogi. Dobrze współpracuje z elektroniką typu ESP czy ABS. I jeszcze jedno. To znajdziesz w Europie jedynie w autach powyżej 100000 złotych. Brake Assist System(BAS). Chyba właściciele Mercedesów będą wiedzieli dokładnie o co chodzi.
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany - nawet na dziurach żadnych łomotów, trzasków czy innych niepodzianek, wspomaganie działa również precyzyjnie, szybko i w zależności od prędkości - mocniej lub słabiej pomaga kierowcy
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jak na pojazd tej klasy jest nieżle - trzyma się kupy, na początku uzytkowania - przyzwyczajony do porzedniego wozu - auto myszkuje po drodze - musiałem mocno uważać bo co rusz przekraczałem linię.
~irkm
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jak na tą klasę ok, choc układowi kierowniczemu brakuje precyzji. Belka skretna z tyłu nie zapewnia może idealnego komfortu, ale pasażerowie nie narzekają. Minusem jest podatność na boczny wiatr.
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
tłumienie nierówności - raczej kiepskie. Chybocze się toto na wszystkie strony. Strach cokolwiek wyprzedzić, bo boję się, ze buda mnie pociągnie w bok. Kto to projektował?
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Na tę wielkość samochodu wybieranie nierówności jest doskonałe. Auto nie jest ani zbyt sztywne ani za miękkie - takie w sam raz na nasze drogi.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
6,9
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
~Typowy uklad dla japonczyka niczym sie nie rozni od Toyoty,fajne wspomaganie - dostosowane do predkosci jazdy ...
Nissan Note I Mikrovan Facelifting