Lista ocen Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW 2010-2013 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skowron
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Wprawdzie zawsze może być lepiej, ale jest naprawdę dobrze tym bardziej że silnik jest na łańcuchu i spodziewałem się głośniejszej pracy. Z racji na wysokość auta przy większych prędkościach jazdy (powyżej 120-130 szum opływającego powietrza jest już mocno słyszalny).
~mmalasiewicz
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
No i tu leżymy. Tylko przeciętny z minusem. Wyciszenie dość mizerne, no i niestety skrzypienie deski, fotela ( waga około 85 kg ), słupków, ogólnie przedniej części deski. Niska jakość montażu wychodzi po pierwszych tysiącach przejechanych kilometrach.
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jet dobrze, radio ma funkjcę auto-podgłaszania więc przy wyższych prędkościach trochę zagłusza hałas. Ale niema tragedii - trasy ok 300km przejeżdzamy bez uszczrebku
~Emjot
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
W mieście ok. Podczas szybkiej jazdy hałas potrafi przeszkadzać. Jednak trzeba pamiętać, że jest to pojazd z przeznaczeniem raczej do miasta.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jak piosałem przy wyższychn obrotach robi się głośniej ale do spokojnej jazdy 100 - 120 na V biegu jest bardzo dobrze.
~Friar
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Limuzyna to to nie jest, ale tutaj muszę powtórzyć to, co już napisałem wcześniej. Jest bezczelnie cichy jak na swój segment.
~Sajmon85
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Jest przyzwoicie jak na te klase auta, ale slychac np. zimowki i silnik powyzej 2,5tys obrotow
~Luuk
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Siknia benzynowy a mimo to jest głośno. Przynajmniej w porównaniu z prawdziwymi Japończykami
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Nic nadzwyczajnego. Tylko ten przeklęty klekot silnika doprowadza mnie do szewskiej pasji.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
6,9
~japan fan
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
bardzo cichy na wolnych obrotach , także na zewnątrz...ale na wysokich trzeba podgłośić radio..
Nissan Note I Mikrovan Facelifting