Lista ocen Nissan Primera III Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2007 (34)

3,5
~ppr@autograf.pl
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Witam jestem posiadaczem od nowości primery p 12 z 2003r z silnikiem 1,9 dci.Auto ma już przejechane ponad 220000km tak więc jest to już sporo i dlatego też poczułem się upoważniony do wyrażenia swojej opinii na temat tego modelu.Auto jest duże rodzinne,przestronne(więcej miejsca niż w s80 sedan), a z silnikiem typu dci dość ekonomiczne.Od początku posiadania autko dało mi wiele radości z jazdy i ogólnie z użytkowania.Niestety nic nie trwa...
~PAWEŁEK
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
1.9 diesel radzi sobie całkiem nieźle z tym nie małym autkiem , katalogowe max 195km/h zmieniło się w 215km/h na polskiej autostradzie a to miły fakt , jeździłem również 1.8 2005r i powiem szczerze że jedak diesel dużo lepszy , na niskich obrotach czasami silnik trzesie i nie wiem czym jest to spowodowane ale tak to silnik bardzo fajnie pracuje (Silnik)
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
W wersji od II polowy 2004 (po liftingu)Bardzo dobry samochód. poprzedni miał niedoróbki, i paskudny wygląd w środku. teraz to zmieniono rewelacyjnie. Świetnie się prowadzi, jazda to prawdziwa przyjemność. Kupiłem to auto po przetestowaniu kilku innych konkurencyjnych marek. W tej cenie nie znalazłem nic lepszego. REWELACJA!
~Piotrek
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
doskonale :) chociaz podobno to zalezy od tego, na jaki egzemplarz sie trafi - ja na pewno mialem szczescie :)
3,7
~ALEX
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
silnik jest wystarczający do tego auta, dobrze przyspiesza i wyprzedza nawet na 6 biegu. Niestety zdarza się, że przy ruszaniu na wolnych obrotach gasnie,. szczególnie jest to uciążliwe gdy zaczyna się jeźdxić. (Silnik)
3,7
~semtex
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
No cóż zrobiłem tym autem bardzo dużo km , do 150.000 było nawet OK ale potem to istny koszmar. Po pierwsze auto głośno chodzi - nie mam tu na myśli silnika tylko szum powietrza oraz dzwięk z kół. Z tyłu szumi jak w pociągu niezależnie od opon któe zresztą bardzo szybko ząbkują. Serwis pozostawiam bez komentarza - drogo i beznadziejnie taka niestety jest moja opinia. Największe problemy miałem z silnikiem , zaczeło się od stukania przy...
~a_rabbit
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Niezłe auto. Szkoda, że przestali produkować. To mooja druga Primera. Nigdy mnie nie zawiodła, mimo awarii sprzęgła.
~romeksliwa
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak na razie świetne duże auto z doskonałym silnikiem. Małe zużycie paliwa. Usterek powaznych jak na razie brak. Jedyna uwaga do braku polskiego menu w wyswietlanych informacjach. Ceny orginalnych części bardzo drogie, ale są uzywane i zamienniki w dość dobrych cenach.
~piotr 40-latek
bardzo fajny samochód ale polecam z mocniejszym 2.2 td- jeżżeli używany
~piotrpaluch@onet.eu
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód rodzinny, pomimo że silnik 1.9 Dci jest francuski to nie miałem z nim żadnych problemów. Dobrze się prowadzi, bardo ładne i przestronne wnętrze. Robiąc okresowe przeglądy (niekoniecznie w ASO ) można długo jeżdzić tym samochodem.
Nissan Primera III Sedan