Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
W środku jest sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. I rodzina 2+1 lub 2+2 bez problemu się tam wygodnie umiejscowi. Natomiast 2+3 - to odradzam - z tyłu będzie wyraźnie ciasno. Natomiast przed zakupem trzeba przemyśleć sprawę, czy szukamy samochodu rodzinnego czy miejskiego, gdyż Nissan Qashqai wg mojej opinii jest sporym samochodem miejskim+ wypady poza miasto ( ale nie w piątkę osób) bo trochę ciasno w tyłu.
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dopóki autkiem korzystaliśmy w trójkę było dobrze. niestety bagażnik nie jest duży, przy lpg i kole zapasowym w bagażniku wiele już tam nie zmieścimy..Obecnie przy 4 osobach w tym jednym foteliku z isofixem jest ciasno, umieszczona baza i fotelik z isofixem za mną praktycznie uniemożliwiają mi bezpieczną i wygodną jazdę. Mimo wszystko pięc dorosłych chłopów na dojeździe do pracy 80 km daje rade
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jest dobrze. Jedyny problem to to, że auto jest dosyć niskie. Kierowcy i pasażerowi z przodu to nie przeszkadza, ale co wyższym pasażerom (pow. 180cm)z tyłu może być już nieco przyciasno w okolicy głowy. Wersja z (naprawdę wielkim) panoramicznym dachem bardzo pomaga, przede wszystkim wizualnie wrażenie przestrzeni jest większe.
~Jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera doskonała. Wielkość fotela dla kierowcy zdecydowanie za krótkie fotele. To Europa a nie Japonia. W bogatych wersjach powinna być możliwość regulacji długości siedzenia. Ponadto kto wymyślił \"skokową dźwignię\" do zmiany oparcia foteli. Żona zdołała już trzy razy połamać paznokcie
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Zaskakująco dużo miejsca na tylnej kanapie, ale dla co najwyżej osób o wzroście 182cm - powyżej już trochę za bliski sufit. Kierowca i pasażer mają dużo miejsca nawet przy nie cofniętych na max fotelach. Dobre trzymanie boczne kierowcy i wygodne - regulowane, podparcie lędźwiowe.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Miejsca może wizualnie nie ma dość sporo, ale w sumie wygodnie się siedzi, ale oczywiście tylko z przodu. Z tyłu to dosłownie ławka karna, o wygodzie podróżowania z tyłu mówić nie można, jednak z przodu nawet 1200 km nie zrobi problemu.
~Rzetelny
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Lepiej niż się spodziewałem - miejsca jest naprawdę więcej, niż można byłoby się spodziewać. Raz nawet wybraliśmy się 4-osobowa rodziną nad morze (ale pakowaliśmy się w reklamówki, w walizki nie dało rady). Bagażnik malutki, ale... Widziały gały co brały.
~gregpaw
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
No tu nie jest tak rozowo... Mam 186 i z przodu jest super - zarowno dla pasazera jak dla kierowcy - z tylu bedzie ciezko na dluzszych trasach. Siedzenie z tylu wyprofilowane dla nizszych osob - z przodu fotele - super
~krzypaszk
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Kierowca i pasażer dobra, tylne siedzenia wystarczająca. Wygoda wsiadania dla pasażerów z tył mniejsza niż w Nissan Note. Brak możliwości przesuwania kanapy tylnej jak w Nocie dająca możliwość zwiększenia przestrzeni pasażerom.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover Facelifting
7,2
8,7
10,5
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Tak jak wygląda tak jest auto 4 osobowe. Każdy się mieści. Siadam sam za sobą a nie jest to oczywiste w kazdym aucie. Minusik za szerokość wnętrza. Brakuje kilku centymetrów. Bagażnik na codzień wystarcza.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting