Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrek_kołodziej
Crossover 2.0 140KM 103kW
Współczuję przyszłemu właścicielowi. Ale tak jak mówię, nie chce mierzyć wszystkich jedną miarą. U mnie do wymiany były cewki, nierówna praca silnika. Ale powyżej 120 km/h znowu wibracje, nie naprawiłałem już tego. Włączona klimatyzacja- wibracje. Pod koniec użytkowania dolewałem olej co tydzień. Miałem tego dosyć.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Jak wcześniej wspomniałem - padły na gwarancji amortyzatory. Był też problem z sondą lambda - wymiana. Pojawiła się korozja przy otworze na wiązkę kabli do klapy ( na gwarancji ) oraz na drzwiach kierowcy ( naprawa już we własnym zakresie).Jak na tyle czasu uważam, że jest super - oby jak najdłużej.
~QQ
Crossover 2.0 140KM 103kW
Stuki w silniku????!!!!Nikt ni wie o co biega,Wymiana pasa bezpieczeństwa kierowcy.Zacierające się tylne hamulce,po 30 tyś padło łożysko przedniego koła.
~Jan
Crossover 2.0 140KM 103kW
brak zaślepek w otworach nadkoli przednich kól przez co wnetrze komory silnika jest zachlapywane przez błoto. Czy podobnie macie w swoich autach??
~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Jak na razie nic się nie dzieje z silnikiem a to bym podciągnął pod poważną usterkę, więc chyba jest nieźle.
~Paweł
Crossover 2.0 140KM 103kW
Qashqai pogrzebał mit o niezawodności i jakości samochodów Nissan - największy wstydzior to zawieszenie.
~jubiler777@interia.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
samochód jest jeszcze nowy, 4000 przebiegu to nic więc na razie - odpukać- nic nie nawaliło.
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Poza rzeczami eksploatacyjnymi (sprzęgło, zawieszenie) brak awarii.
~yukisan
Crossover 2.0 140KM 103kW
Zwijak pod kierownicą. W ASO prawie 1000 pln, na portalu około 100 pln.
~popek82
skrzynia biegów jak wspomniałem wymiana na nowa przy 40 tys km przebiegu