Lista ocen Nissan X-Trail II 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2014 (31) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Szok i wzór dla innych. Pali mało i nie psuje się. Czego chcieć więcej? Silnik jeden z najbardziej niezawodnych silników diesla w obecnych czasach (potwierdzi to każdy mechanik, który miał z nim do czynienia). Warunek - dbać, a kupując znać historię auta. Z autopsji wiem, że nie kupiłbym samochodu używanego, który nie był serwisowany w ASO. Wiem, wiem, że poza ASO też są fachowcy, czasem nawet lepsi, ale historia pojazdu to podstawa sukcesu...
~dareksz604146@orange.pl
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Zawsze krążyły plotki, że automat więcej pali. W każdej plotce jest trochę prawdy. Wcześniej miałem manualną skrzynię biegów i taki sam samochód. Auto z automatem pali około 1-2 litrów więcej. Miasto zimą 10-12 litrów, średnie spalanie 8-9 litrów, trasa między 7-8 litrów. Nie jeżdżę zgodnie z przepisami. Wszystko zależy od ruchu na trasie czy mieście.
~Sebastian
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Zużycie paliwa wydaje się niezłe jak na tej wielkości auto, ale w porównaniu do benzynowego CR-V, który niemal pod każdym względem bije X-Trail-a na głowę, litr oszczędności na 100km. nie rekompensuje niedogodności jeżdżenia klekotem na mazut.
~S&M
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Uzyskanie spalania wg danych producenta - możliwe tylko przy bardzo spokojnej i uważnej jeździe. Jednak przy tylko nieco dynamiczniejszej jeździe spalanie znacznie wzrasta. Przeglądu jeszcze nie robilem ale znam ceny - i takich się spodziewałem.
~morglec
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
zużycie paliwa -przy tej wadze,osiągach silnika i kanciastej konstrukcji - rewelacja na trasie i w mieście 5 gwiazdek.ceny przeglądów w autoryzowanych stacjach to jak w przypadku innych marek przegięcie 1 gwiazdka
~DOświadczony kierowca
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Kwestia gustu ale zawsze mogło by być taniej i lepiej. Spalnie: 2 osoby + około 100 kg bagaż 1. Miasto 70% Trasa 30 % wynik 10.0 L 2. Miasto 40% Trasa 60 % wynik 8.5 L 3. Miasto 5% Trasa 95% wynik: 7,2 L
~MARECKI
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Wiadomo że to SUV z napędem na 4 koła i swoje musi wypić. Ale gdy się jeździ w miare spokojnie to w trasie potrafi mile zaskoczyć spalaniem. Przydaje się też tempomat aby obniżyć spalanie.Przeglądy co 20 tysięcy,raczej drogie.
~michał m
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
w miescie 10 w tracie 7.8 wiec srednio pali mi dobrą 8 troche się rozczarowałem ponieważ przesiadłem sie z 330d 184km i przy duuuuużo lepszym odejsciu paliła mniej. Zona namówiła mnie na coś większego teraz załujemy oboje.
~Mariusz
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Zaciągnąlem nad morze z Gliwic duzą przyczepę campingową i 4 rowery na dachu. Spalanie przy 100km/h - 11,2 l, spowrotem tylko 4 rowery na dachu i predkosc 140 - spalanie 9,1 litra
~dareksz604146@orange.pl
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Rozumiem, że nie jest to słynne 1,9 tdi. Liczyłem się z tym, ale z spalaniem po mieście 10 l to chyba przesadzili. Chciało się jeździć suwem to nie ma co narzekać.