Lista ocen Nissan X-Trail (277)

4,1
~les
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Silnik jest jednym z najlepszych elementów auta. Osiągi jak na tą klasę - bardzo dobre (Silnik)
~Szczepan
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
autko prześliczne i genialnie sprawujące sie. potrafi i po śniegu i po błocie. jeszcze nie probowałem jeszcze piachu. specjalnie kupiłem 2,5 zeby mieć japońca. bałem sie automata ale widze ze nie było czego sie bać. zastanawiam sie na hakiem. naprawde świetne auto a cenie je za to ze to ja decyduje czy chce 2x4 4x4 czy lock. świetna sprawa
~S&M
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto jakiego potrzebuję, i które mi sie do tego bardzo podoba.
~lynott@o2.pl
Terenowy 2.0 dCi 173KM 127kW
Ogólnie brak zastrzeżeń poza za krótkimi biegami i ciasnotą z tyłu. O osiągach się nie wypowiem, bo nie katowałem go jeszcze za mocno, za nowy jest. Mocy nie brakuje i można wyprzedzać na VI biegu bez strachu w oczach. Składanie tylnych siedzeń nie z tej epoki, ale jak już się uporamy powstaje mała furgonetka. Właściwości terenowe dużo lepsze niż w CR-V czy Rav-ce. Jakość plastików średnia, to nie Audi ;) No i ten bluetooth ... ;)
~marek1901@interia.pl
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Fajne rodzinne auto. wygodne do długich podrzy jak i na miasto bez problemu z parkowaniem Dobre w teren jasne nie super bezdroża. Fajny duży otwierany dach
~Trebor
Nissan X-Trail IV
Crossover 1.5 VC-T e-POWER 213KM 157kW
Jazda tym samochodem to czysta przyjemność. Niestety spalanie ma się nijak do informacji producenta i średnio w zimie po mieście to 10, 12 l/100km przez co psuje cały efekt tego samochodu. Moim zdaniem jest za słaba bateria i przez to samochód z napędem na 4 koła za szybko traci energię, do dwóch silników powinni dawać mocniejsze chociaż o 0,5kWh.
2,9
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik jest i to słychać niestety. Bardzo przeciętne osiągi, spore spalanie, podskakująca maska. (Silnik)
~Zbychu
Terenowy 2.0 dCi 173KM 127kW
Przy tym silniku i masie samochodu naprawdę nie ma powodów wymagać więcej. Bardzo przyzwoicie wyciszony i dynamiczny. Lubi dobre paliwo. (Silnik)
~kacper
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Niezawodność na wysokim poziome,ale komfort jazdy i prowadzenie to niestety poprzednia epoka. w zasadzie nie bardzo go lubię.Stare (1998)Audi A4,którym również czasami jeżdżę to przy nim komfortowy i chichy krążownik!
~BartekMB
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Elastyczność bomba, kultura pracy rozgrzanego silnika OK ale zimny po uruchomieniu pracuje jak stary Ursus. Webasto to dobra inwestycja w to auto. (Silnik)
Nissan X-Trail