Lista ocen Nissan X-Trail (277)

~Admin66
Terenowy 2.0 140KM 103kW
przyjemnie sie jezdzi ale zarowno gaz, dzwignia zmiany biegow, hamulec, sprzeglo sa zbyt delikatne, ma sie wrazenie jazdy na symulatorze samochodu, latwo zrobic "zabke", to tez wina zbyt niskiego momentu obrotowego na niskich obrotach, auto po prostu gaznie przy puszczaniu sprzegla bez gazu, a operowanie gazem byloby latwiejsze palcem niz stopa taki jest delikatny... Stralem sie przedatawic wady auta, a zalety...hmm na nasze drogi po prostu...
~Adam
Nissan X-Trail III
Terenowy 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Zanim go kupiłem, testowałem kilka z tego segmentu oprócz trójki z niemiec. Volvem XC60 jeździło mi się najlepiej, ale ze względu na cenę go odrzuciłem. X-Trail - duża przestrzeń wewnątrz, wygodne fotele, nic nie skrzypi, łatwo się parkuje, wygodny w trasie. Silnik benzynowy daje radę. Po przejechaniu 500km na jeden raz zero uczucia zmęczenia, przy wyższych prędkościach faktycznie głośno, szczególnie z tyłu, ale w tym segmencie to chyba norma....
3,5
~małymiś
Terenowy 2.0 dCi 173KM 127kW
Taki sobie. Żałuje zakupu. Na plus tylko przyspieszenie na wprost i ładnie na parkingu pod hipermarketem wygląda. Jeśli tylko będą zdrowie i pieniądze wracam do Koreańczyka.
~towerman
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Turbodziura do ok. 2000 obr/min, później katapulta ;) Przy wyprzedaniu bez kompleksów, ciągnie przyzwoicie. (Silnik)
3,3
~drewpat@interia.pl
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Niestety przez usterki silnika i przeniesienia napędu oraz słabe wyciszenie pozbyłem się tego auta. Rocznie w tej chwili jeżdzę około 60 tys. rocznie
~Krzysztof
Nissan X-Trail IV
Crossover 1.5 VC-T e-POWER 213KM 157kW
Po zgłaszanych od samego początku uwagach dotyczących głośnej pracy falownika (pisk) i twierdzeniu przez Nissana Polska że tak ma być, Xtrail padł, dokładnie generator epower. Samochód zatrzymał sie w górach we Włoszech, w lesie. Wiek auta 10 miesięcy. Samochód stoi w serwisie 20 dzień. Zero kontaktu ze strony Nissana. O wszystko trzeba się dopraszać, nie tylko o informacje ws statusu naprawy ale i inne rzeczy. Dla przykładu: po przejechaniu...
3,7
~Paweł
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Fajne auto w lekki teren z fatalnym silnikiem i kiepską jakością wnętrza. Karoseria jak w każdym japończyku podatna na rudą.
4,1
~Olkolek
Nissan X-Trail III
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Osoby, które kupują X-Traila powinny wiedzieć, że nie jest to auto na autostradę, nie jest to też osobówka i nie jest to samochód do miasta. Jeżeli zdajesz sobie z tego sprawę to będziesz zadowolony/zadowolona.
~Ratymon
Terenowy 2.0 dCi 173KM 127kW
Ogólnie pojazd udany, mocny, wygodny, obszerny i wyglądający jak terenówka ( mały Land Cruiser ), co jest rzadkością w tym segmencie.
3,3
~Jacek
Terenowy 2.0 dCi 173KM 127kW
silnik w czasie jazdy traci moc, brak jakiegokolwiek przyspieszenia, kmoputer w serwisie nie pokazuje uszkodzeń, a samochód nie jedzie płynnie, ani też nie ma przyspieszenia, co stwarza istotne zagrożenie dla uczestników ruchu. Mechanicy Nissana bezsilnie rozkładaja ręce. (Silnik)
Nissan X-Trail