Lista ocen Nissan X-Trail (277)

3,6
~Jahu55
Nissan X-Trail III
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Pojazd w kwocie za jaką zakupiłem dobry wręcz bardzo dobry, który posiada kilka wad. Wynikających z błędów. Czyżby konstrukcyjnych?
3,7
~Marinero
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Silnik winduje ocenę - niskie spalanie i przyzwoita dynamika, obszerne wnętrze, szyberdach (pomijam skrzypienie), rdza na tylnej klapie to skandal, moduł domykania szyby kierowcy to gruba tandeta
~wojtek
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
samochód wykorzystuję do pracy (lekarz weterynarii) w terenie z dziurawymi drogami i często poruszam się po drogach szutrowych i leśnych, czasami po trudniejszym terenie-spełnił moje oczekiwania. jest idealny do mojej pracy-przydaje się duży przeswit i naped na 4 koła (zimą nie grzęznę w zaspach a u nas to problem); mógłby mieć trochę większy bagażnik
~Irek. (novadent@neostrada.pl)
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Może trochę na wyrost ale naprawdę do codziennego użytku w terenie górzystym jesienią , zimą mokrą wiosną wydaje mi się idealnym rozwiązaniem Nie zbyt monstrualny ,a skuteczny.
~ANNA83
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
JAK NARZIE CHODZI BEZ ZARZUTÓW, ŻADNYCH WYCIEKÓW ITD, JAK NA AUTO W TYM WIEKU TO WRĘCZ SIĘ RZADKO ZDARZA (Silnik)
~Daniel Konatowicz DEKA STUDIO
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Samochód który świadomie wybrałem z puli: HONDA, SUZUKI, TOYOTA, NISSAN. Nissan X-Trail okazał się modelem idealnie dla mnie. Nie jest przeładowany gadzetami jak to w Suzuki. Jest klasycznie prostokątny i nie ulany. Teraz na rynku dominują obłe, ulane kształty i to mi sie nie podoba. Może dlatego że jestem rock´n roll´owcem i nie lubie kolesi którzy siedzą napuszeni w swoich SUWach i myslą że są Panami świata. Reasumując X-Trail...
3,5
~B. Tesar
Nissan X-Trail III
Terenowy 1.6 dCi 130KM 96kW
Samochód ogólnie dobry poza kilkoma mankamentami, które opisałem w punkcie niezawodność
~dareksz604146@orange.pl
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto godne polecenia. Oczywiście trzeba chcieć coś w tym stylu posiadać. Jak sie kupi człowiek nie powinien marudzić. Auto fajnie jeździ, napędy super działają, dość sporo elektroniki, która działa bez zastrzeżeń. ceny w serwisach jak w innych markach ceny kosmos. Na allegro jest prawie wszystko.
~dareksz604146@orange.pl
Terenowy 2.0 dCi 150KM 110kW
Jednostka 150KM moim zdaniem jest wystarczająca. Oczywiście z góry zaznaczyć należy, że nie jest to bolid f1 i nie jest to auto do jazdy w terenie. Jednostka napędowa fajnie przyspiesza powyżej 3000 obrotów. Silnik pracuje płynnie nie mam wiekszych uwag. (Silnik)
4,1
~Łukasz
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Kupiłem go głównie ze względu na budowę domu i powiem szczerze, że wół roboczy oraz autko to jazdy po lesie czy polach jest z niego super .
Nissan X-Trail