Lista ocen Opel Astra F (46)

~marcin_sinicki
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Moje pierwsze auto i jestem bardzo zadowolony , niska awaryjność , niskie koszty utrzymania , wielka wielka przyjemność z jazdy
~Smoku
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Tani, dobry i pewny samochód, idealny dla kogoś kto szuka pojazdu, którego może być pewien każdego dnia. Ja zakupiłem swoją asterke za 7-set zł dołożyłem 2k zł m.i. na rozrząd i progi i użytkuje ją już 3 lata, bez żadnych problemów. Nie zdadzyło się jeszcze aby odmówiła współpracy.
~Adik (miałem już dwie Astry)
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Tanie dobre auto, nie dla kozaka ale dla myślącego człowieka. Kupujesz tanio, do baku lejesz mało a jak sie coś zużyje to za parę groszy kupujesz części zamienne.
3,8
~marcin
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
za 2500 zł nic ekonomiczniejszego, tak użytkowego i jeszcze którym da się jeździć nie znajdę, najgorsze są blachy, jeszcze się trzyma kupy, wspawane fartuchy przez poprzednika, ale próg po zimie już ma dziórkę, trzeba oczyścić, zalepić i pomalować i jeszcze rok pośmigam
~heluś
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Jezeli duzo jezdzisz lub jestes biednym studentem i nie masz duszy wyscigowca to samochod jak znalazl dla ciebie. Oszczedny i tani w eksploatacji, z tym ze troche toporny. Poza tym astry lubia gnic, ale ja trafilem na wzorowy egzemplarz. Nie ma na nim zadnej rdzy, mimo wieku 14 lat
~Jaroslaw Urbanik
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
Bardzo przyjemne i ekonomiczne auto, w sam raz na dojazdy do pracy - byleby tylko znajdowala sie ona kawalek dalej niz po drugiej stronie malego miasteczka. Moja asteroide mam od ponad dwoch lat, nie zawiodla mnie ani razu. Odpala "na kopa" zarowno w lecie jak i przy temperaturach rzedu -25 stopni, nie psuje sie i jest przyjazne dla uzytkownikow :)
~rafal
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
elastycznosci brak kultury pracy brak jak zapali to pozniej nie jest tak zle na miasto wystarcza olej wymieniam co 8tys i jak wleje 5l to do wymiany schodzi na minimum niby niezle a zapalac nie chce jak jest minus 3 mysle ze to glowica bo walek wytarty i koniki tez (Silnik)
~azja
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Dla mnie wystarcza nierzucajace sie w oczy auto, htb więc możliwości przewozu dosyc dobre. Żona i dziecko jeżdżą z tyłu i nie narzekają. Jak sobie poczytałem o innych nowych autach to doszedłem do wniosku że mam idealne auto.
~fidelf@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Naprawde dobre auto - zero rdzy, mało pali, wygodne, bezpieczne, b. ekonomiczne; lecz troche za głośne i stresujące w zimie (jak to stare diesle). POLECAM
Dziennik kosztów dla Opel Astra F
6,6
8,1
9,7
~Groszek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Autko rodzinne, tanie w eksploatacji, części wszędzie dostępne i niedrogie, żadnych poważniejszych usterek, jak na autko o przebiegu 207 tys km prowadzi się świetnie. Jej jedynym mankamentem są blachy - wyłazi mi rdza na prawym progu. Poza tym wszystko ok. Gorąco polecam