Lista ocen Opel Astra G Coupe (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Przestrzen z przodu wystarczająca jak dla mnie, nie jestem wysoki, lecz podejrzewam , że ktoś wyższy mialby na co narzekać , z tylu jest juz przestrzen troche ograniczona, ale da sie wytrzymać osoby tak do 1.80m mogą jeszcze bez problemu siedzieć bez glowy w dachu.. jak w calibrach czy tigrach.. Fotele przednie bardzo wygodne i dobrze \"trzymają\" na zakrętach. Tylna kanapa również wygodna , po srodku w oparciu podłokietnik co uprzyjemnia...
~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
oczywiście w Coupe nad głową-zwłaszcza z tyłu mało miejsca ale to chyba logiczne patrząc na linie dachu, bagażnik duży ale ograniczony klapą, doskonały jest otwór w podłokietniku tylnej kanapy, można przewozić długie przedmioty bez składania oparć
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Jak na Coupe, rewelacja. 4 osoby o wzroście 180cm mogą komfortowo podróżować. Fotele są wygodne a tylna kanapa jeszcze bardziej, dodatkowo jest ona usadowiona nieco głebiej wiec nawet wysokie osoby nie dotykają dachu.
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Komfortowe jak na coupe warunki dla 4 osób. Co zaskakujące, z tyłu osoby poniżej 175-180cm nie mają szansy dotknąć głową dachu. Świetne fotele skórzane - dobrze trzymają w zakrętach i są bardzo wygodne. Duży bagażnik (460l).
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Dużo miejsca na nogi z tyłu jak i z przodu dla pasażerów jak na coupe. Głębokie \"wnęki\" pozwalają niemalże leżeć pasażerowi z przodu oraz kierowcy. Fotele również są wygodnie, ale potrzeba im tego \"czegoś\" ;)
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Bardzo dużo przestrzeni zarówno w pierwszym jak i drugim rzędzie foteli. Nikt nie narzeka, jadąc nawet w cztery osoby naprawdę nikt nie narzeka. Jedyny mankament, przednie fotele mogłyby być trochę niżej zamontowane.
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Z przodu strasznie dużo miejsca (a kupiłem samochód z myślą o mnie ;)). Tył jak w coupe - zależny od tego pana przed Tobą, jest wysoki - masz mało miejsca na giry, jest normalny - masz wystarczająco miejsca na wygodną jazdę w góry.
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
jak na auto sportowe jest rewelacyjnie z przodu super, choc regulacja foteli odbywa sie recznie, fotele twarde ale ja to lubie, z tylu spokojnie wchodza dwie osoby do wzrostu 184-5, w cougarze moza bylo tylko o tym pomarzyc
~daro_red
Coupe 2.2 DTI 125KM 92kW
bdb, z tyłu siedząc mając 185cm pozostaje jeszcze przestrzeń między kolanem a fotelem, z przodu ok, fajne fotele skórzane z możliwością regulacji odcinka lędźwiowego, kubły to piękna sprawa do miasta i w trasie
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Coupe
10,5
11,1
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
COUPE a miejsca z tyłu nad głową odpowiednio , nie brak tu miejsca ani z tyłu ani z przodu a do tego to wiadomo auto jest 4 osobowe i dla 4 jest wystarczająco
Opel Astra G Coupe