Lista ocen Opel Astra G Coupe (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
oczywiście to prawdziwego Coupe brakuje tylnego napędu, za to pali mniej i tanie części od astry(więc coś za coś), sprężyny od 2cm krótsze od zwykłej Astry, wmiarę jeszcze komfortowe a jednocześnie dostatecznie sztywne, z tym że mam opony 195/60R15 na niskoprofilowych zapewne twardo na dziurach, na tych oponach auto prowadzi się bardzo pewnie, stabilnie, koleiny nie robią wrażenia, duży rozstaw osi, dobry rozkład masy i kontrola trakcji, auto...
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Wszystko ok denerwuje jednak niewyłączalna kontrola trakcji. Opel mówi stop! Nie będzie palenia gumy ! Niestety psuje to zabawę np w zimie. Poza tym sam układ nie działa najlepiej jezdziłem autami gdzie sprawdzał sie znacznie lepiej jest taki jakiś nadgorliwy i wtrąca sie zdecydowanie za wcześnie. Zawieszenie ok auto pewnie trzyma się drogi. Ma skłonność do podsterowności ale na śliskim potrafi zaskoczyć wyjeżdżając tyłem.Auto precyzyjne w...
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
I tu przyznam się sam co zrobiłem czyli zamieniłem seryjne sprężyny i amortyzatory na sportowe zawieszenie gwintowane jedym słowem było lepiej szybciej na serii na tym gwincie jest gorzej auto tylko skacze i jest twarde bo na gładkich asfaltach jest poezja ale ja takimi nie jeżdżę jak mnie zdrażni całkowicie to wrócę do serii.
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Tu jest cos czego sie nie spodziewalem.. zawieszenie i uklad jezdny bardzo miło mnie zaskoczyło. Sztywne zawieszenie pozwala na pokonywanie zakrętów przy większych prędkościach , duży promień skrętu troche ogranicza przy parkowaniu , w ciasnych miejscach troche trzeba sie \"nakręcić\"
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Bardzo poprawny, samochód zachowuje się jak przyklejony do drogi, nie czuć, ze się pochyla na boki. Układ kierowniczy jest bardzo responsywny ale nie do przesady, jest to hybryda pomiędzy sportową a komfortową jazdą, dla mnie rewelacja
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
precyzyjny, samochod jest dosc twardy (ale bez przesady) i dzieki temu zakrety przy wiekszej predkosci to czysta przyjemnosc. Wymiana sworzni wahaczy co 100 000km to chyba nie za wielka usterka :P Amortyzatory standardowo na nasze drogi- za czesto!.
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Wszystko w porządku, choć do ideału trochę brakuje (Focus). Auto super spisuje się w ciasnych zakrętach, ale gdybyśmy mieli w Polsce lepsze drogi to zawieszenie mogłoby być trochę twardsze. Ale naprawdę nie ma na co narzekać.
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Doskonała przyczepność i prowadzenie. Brak jakichkolwiek minusów. Jedynie co musiałem wymienić w kwestii układu jezdnego to sworzeń wahacza lewy kierowcy. Po 13 latach miał prawo nie wytrzymać polskich dróg :)
~rafał
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
no autko sportowe, to i twardo jest. W zakrety wchodzi niczym gokart. Tylko jak sie przesadzi, to przod potrafi odjechac na zewnatrz zakretu. Baaaardzo pomaga ESP, szczegolnie na poczatku.
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jest gitara. Zero poślizgów, tc+esp daje rade czy to w lato czy w zimę. Nie mam najmniejszych problemów z wyjazdem z głębokiego śniegu czy to z piasku.
Opel Astra G Coupe