Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (55)

~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Astra G z silnikiem 1.7 dti jest samochodem przeciętnym w pełni tego słowa znaczeniu. Nie jest to ani powód dumy, ani do wstydu. Nie wzbudza żadnych emocji zarówno pod względem stylistycznym jak i wrażeń z jazdy. Typowy wół, który przeniesie Cie z punktu A do punktu B za rozsądne pieniądze. Jak go sprzedasz nie będzie Ci przykro, ale też nigdy złego słowa na niego nie powiesz.
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Musze dac ocene doskonale, choc waham sie czy nie powinna ona byc zarezerwowana dla aut z wyzszej polki. jednak zaznaczam ze oceniamy Astre ktora jest kompaktem nizszej klasy sredniej i uwazam ze za caloksztalt wykonania i ekspaltacj to auto zasluguje na to zeby byc niego zadowolonym.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Po prostu : fajnie prezentujący się czterokołowiec z ustawnym, 380 litrowym, bagażnikiem, twardym zawieszeniem i silnikiem dla spokojnych ludzi, ale za to spalającym średnio niecałe 5 litrów na 100 km.
~KLP
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Świetne auto za trochę ponad 16 tys świetnie wyposażone, Nagłośnienie bose klima lusterka ogrzewane i w prądzie szyby przednie także w prądzie konsola w imitacji drewna regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach itd. Autko dla przeciętnej polskiej rodziny jaki i dla studenta bo utrzymanie auta naprawdę wiele nie kosztuje. I przedewszystkim fajna bryła nadwozia Ciekawa stylistycznie która nigdy sie nie zestażeje auto prawie ma 9 lat październik...
3,8
~andrzej
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
jak dotąd odpukać silnik bezobsługowy ,od wymiany do wymiany ubywa około 0,1 l oleju czyli nic, pali na dotyk w każdych warunkach i jest bardzo oszczędny przez 4 lata dojeżdżałem do pracy 80 km dziennie spalanie 4,5 do 4,8l/100 km, od kilku m-cy pracuje w miejscu zamieszkania czyli jazda typowo miejska ostatni wynik to 5,1 na trasie udało mi się zejść do 4 l. jak na moje potrzeby bdb. trochę traci na mocy przy pełnym obciążeniu ale to tylko 75 km (Silnik)
4,1
~Bniu
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Oszczędny silnik i dobre blachy, ruda pokazuje się tylko w miejscu zarysowań lub jak strzeli mocniej kamyk. Ogólnie samochód na plus. To mój pierwszy samochód i polecam go innym jako pierwsza fura ;]
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
W zasadzie mógłbym dać 5 gwiazdek gdyby nie to że co jakiś czas wracają te same (drobne) usterki, ogólnie samochód dobry, ekonomiczny można zejść w spalaniu w cyklu mieszanym poniżej 5 litrów jeśli noga nie za ciężka, mało awaryjny przynajmniej jeśli chodzi o poważne usterki. Części w miarę tanie, dużo używek na rynku wtórnym.
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Autko z tym silnikiem polecam w 100% z czystym sumieniem jeżeli chodzi o autko bezwypadkowe i w miare zadbane ...
~koniuszy
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
ekonomiczne i nie zawodne, bardzo dobrze mi się nią jeździ, kupiłem ją rok temu, zrobiłem ok. 20tyś km i mogę ja polecić każdemu. Ja jestem studentem i to auto spełnia swoją rolę w 100% ekonomicznie i dynamicznie dowiezie mnie wszędzie gdzie chce, do tego nie psuje się co jest bardzo ważne, jadąć w trasie drogą ekspresową ze średnią prędkością 140 km/h spala 5,5L w cyklu mieszanym do 110km/h spala poniżej 5 więc jest naprawdę dobrze. Dodam że...
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
5,2
~www.katelka.pl
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Silnik jak na diesla oceniam na 4. Jest OK, ale mogłoby być lepiej. Na minus: klekocze, trzesie, przy niskich obrotach słabo się zbiera. Chociaż może jestem przewrażliwiony, bo wcześniej jeździłem wysokoobrotową benzyną. (Silnik)
Opel Astra G Hatchback