Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bniu
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Turbina odłączała się na chwilę przy 3000 rpm na 5 biegu i przy 4000 rpm na reszcie biegów. Auto przełączało się w tryb awaryjny, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu normalnie do tych samych obrotów. Oddane do mechanika w godzinę naprawione, nic poważnego ale dałem tutaj gdyż to duże niebezpieczeństwo przy wyprzedzaniu. Teraz śmiga tak jak trzeba.
~Mat
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Tu niestety miałem pecha do silnika. W sierpniu zeszłego roku zatarła się pompa oleju (niedokładnie dokręcone w serwisie Opla koło zębate przy wymianie rozrządu). Remont silnika. Teraz kolejna "przygoda" znowu pompa - tym razem zerwany pasek rozrządu (miał niecałe 30 tyś kkm). Wymieniłem cały motor na kolejny używany. Zobaczymy jak będzie.
~sam
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
jak juz wspominalem : sterownik silnika : strzelil focha zaraz po zakupie, jakos go tam chlopaki doprowadzili do sprawnosci ale serwis chce 4tys i to tylko dlatego ze nie mozna go niczym uzywanym zastapic. Cos tam tylko slyszalem o jakims przeprogramowywaniu ale nie znalazlem firmy ktora by sie podjela.
~koniuszy
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jedyną dość poważną usterką jaka mnie spotkała to awaria wysprzęglika- cena z naprawą to jakieś 450 zł, jest to auto 15 letnie z przebiegiem 288tyś km więc można to zaakceptować
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Z poważnych rzeczy jeszcze nic nie miałem i wydaje mi się że szybko mieć nie bedę ... Trzeba dbać o autko to auto się zrewanżuje tym samym
~dzejo2411
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
po zakupie samochodu okazało się, że sterownik pompy paliwa jest niesprawny. naprawa około 1100 zł (regeneracja)
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jak się wymienia eksploatację na czas to naprawdę nic się nie dzieje. Jednym słowem jak dbasz tak masz
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Uszczelka pod głowicą i chłodniczka oleju, ale to podobno norma przy przebiegu w okolicy 200 tysięcy.
~ppl_mariusz
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
na plastiki nie ma rady ale nie ma nic powaznego do zarzucenia
~więcek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
problemy z wyregulowaniem hamulca ręcznego, zagotowały mi się bębny
Opel Astra G Hatchback