Lista ocen Opel Astra H Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW 2006-2011 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Auto prowadzi się pewnie, nie bez powodu Astra 3 cieszy się dobrą opinią. W połączeniu z permanentnym ESP ( tak, tak, nie można go wyłączyć przyciskiem ) i alusami 17 cali autem jeździ się bardzo pewnie i czuje się dobre trzymanie toru jazdy. Ponadto podkreślić w tym miejscu należy fakt, iż zawieszenie nie należy do przesadnie kosztownych w naprawie, a poza tym zdaje się ono być jednym z wytrzymalszych dostępnych wśród aut konkurencyjnej klasy.
~HSN
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Cudo. Astra jest zestawiona dość twardo, więc nie jest to samochód dla ceniących komfort i spokój, ale dla innych... W zakrętach rewelacyjnie, zwłaszcza po wciśnięciu słynnego przycisku SPORT zmieniającego nastawy. Co do zasłyszanych przez mnie lamentów o nieodłączalności ESP, to jest ono jak najbardziej odłączalne (polecam czytanie instrukcji). Można się poślizgać.
~Wojtek
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Na moje zyczenie nie mam tam nic pomijajac ABS Czysta przyjemnosc wchodzenia w poslizgi i prowadzenia Sztywne zawieszenie dzieki ktoremu czuje ze zyje Na polskich drogach wiem ze podatki ktore placimy nie ida wczale na ich naprawe... Typowe GTC
~Idziu
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Przy zamkniętym dachu zachowuje się jak sportowe coupe, mam pakiet fabrycznie obliżonego zawieszenia więc prowadzi się świetnie. Jak otworzymy dach nie da się nie wyczuć na nieruwnościach lekkiej galarety.
~chybakpicie
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo w porządku. Auto się dobrze prowadzi, hydrauliczne wspomaganie daje dużo informacji o tym co się dzieje z kołami. Zawieszenie dość sztywne (koła 17"), ale działa cicho.
~Hurrican
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Warto zainwestowac w nizsze sprezyny aute buja na zakretach jak karocą
~bisiorekpl
doskonale się trzyma nawierzchni