Oceny Opel Astra H GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra H GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2011

~Salerin
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze. Rewelacyjny sinik jeżeli chodzi o osiągi i spalanie. Wygląd auta nie jest przeciętny i wydaje mi się, że za kilka lat linia nadwozia nadal będzie przyjemna dla oka. Mimo, że auto ma już 8 lat nie widać rdzy, nie ma żadnych luzów, nic nie stuka, nic nie puka. Wnętrze, przynajmniej w mojej wersji jest przyjemne dla oka, pomarańczowe, regulowane podświetlenie. Dobre nagłośnienie. W porównaniu z moim poprzednim...
4,1
~audi170
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochód kupiłem całkiem przypadkiem, wszyscy mówili nie kupuj opla bo to syf, gnije itp... Samochód okazał, naprawdę super autem, silnik 1.9 CDTI + program 180km, usunięte klapki kolektora, brak DPF, EGR nowy. W rok auto zrobiło 25tyś km, jedyne co było robione serwisy Olejowe (ciekawostka co wymianę nie pobiera oleju) i hamulce przód i tył.
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, jeśli ktoś ma ochotę za 20-30 tys złotych kupić auto o niebagatelnych osiągach, nowoczesnym, sportowym wyglądzie, oraz charakteryzujące się niskim spalaniem przy dużej mocy, jest to auto dla niego. Trzeba jednak na niektóre kwestie przymknąć oko - nie jest to rodzinny sedan - coś za coś ;)
~volk3r
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
GTC sport ze zwykłą Astrą ma niewiele wspólnego. Lepsze materiały,zawiesze utwardzane elektrycznie, układ IDS+ i charakterystyka silnika w trybie sport, do tego piękna linią nadwozia. Gdyby nie usterki to auto byłoby idealne,a tak strach nim jechać na trasę bo w każdej chwili może się coś sypnąć.
~Myslaj86
4,1
~nielubiefina
Dziennik kosztów dla Opel Astra H GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
7,4
~Maćko
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Drobny problem z elektryką , oraz problemy z lakierem (zszedł Klar z progu od strony kierowy) (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Artur K
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Rewelacyjny w długich trasach ,bez klimy 5,4 w trasie można spokojnie wyciągnąć , w mieście w zimie z kilma 7.5 ale to i tak jak na ten slinik to nie dużo ,rewelacyjny samochód ,jak to w cdti na minus koszt dwumasy ,pompwtrysków i turbiny, do tego koszty łożysk bardzo wysokie ...ale mimo wszystko nie żałuje ,mając gtc dobrze mieć jest odłożone z 2,3 tys na czarną godzinę w razie awarii .Polecam wszystkim (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Opel Astra H GTC