Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 (90) - Widoczność

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Do przodu zdecydowanie świetna, na boki tak samo, choć słupki są nieco za grube, potrafią zasłaniać. Widoczność w lusterkach rewelacyjna, zarówno w bocznych jak i we wstecznym. Przez tylną szybę widać raczej słabo - zwłaszcza przy parkowaniu. Parkowanie w ciasnych miejscach mimo dobrej zwinności samochodu potrafi być stresujące - początkującemu kierowcy polecam zainwestować w kamerę cofania lub czujniki, bo mimo że jest to hatchback to łatwo...
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Chyba największa wady Astry jaką zauważyłem. Masywne słupki to chyba już standard w samochodach, ale tutaj przy wjeździe na małe rondo naprawdę nie jest kolorowo i czasem trzeba się mocno nagimnastykować, aby mieć większe pole widzenia. Widok przez tylną szybę jest dość dobry, aczkolwiek zawsze mogłoby być lepiej.
~Miecio
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Dobra widoczność z przodu. Dla tych co cofają oglądając się przez ramię - będzie to katastrofa. Duże tylne słupki, mała tylna szyba i spore zagłówki sprawiają, że niemal nic nie widać. Do lusterek za to zastrzeżeń nie mam - duże, wygodne, zapewniające komfort.
~Mike
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Czujniki parkowania są całkiem przydatne, ale i bez nich idzie żyć - widoczność może i nie na najwyższym możliwym poziomie, ale przyzwoita i w pełni wystarczająca, by po paru przejażdżkach być w stanie ocenić odległość na centymetry.
~Opel Astra III
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Siedzac w fotelu kierowcy mam nie zaciekawa widocznosc - siedzi sie jak w sportowym wozie. Widocznosc do przodu i do tylu zadowalajaca. Jednak w poprzednim aucie (Focus) siedzialo sie jak na krzesle.
~SE_PIK
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Widoczność do przodu dobra. Mam zastrzeżenia do zbyt dużych przednich słupków. Utrudniają widoczność. Marna widoczność do tyłu. Warto zainwestować w czujniki cofania...
~krzysztof l. 29
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest dobrze. Widoczność dobra we wszystich kierunkach. Duże lusterka. Radzę dopłacić za podnoszenie kierownicy. Standartowe ustawienie powoduje u wysokich osób 1,80 obcieranie nóg.
~cemit@vp.pl
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
...tylko te przednie boczne słupki, są za szerokie i te za duże lusterko wsteczne. Poza tym..... to nie jest sedan wiec jest ograniczone pole widzenia przez tylną szybę
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Bez zarzutów. Ścięta szyba tylna i niska linia dachu utrudnia wyjazd z garażu pod domkiem, ale to szczegół. Lusterka duże z obserwacją martwego pola.
~Polecam Astrę
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Widoczność z kabiny jest poprawna. Tyna szyba jest nieduża więc mamy ograniczona widoczność ale to cecha większości produkowanych obecnie kompaktów.
Opel Astra H Hatchback 5d