Oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013

Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013

~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Dużo miejsca w środku dla kierowcy, pasażerowie również nie narzekają. Bardzo duży bagażnik jak na hatchback. Przyspieszenie bardzo dobre (często nawet silniki 1.9-2.0 w dieslu gorzej się zbierają - jeździłem z takimi silnikami Renault, VW, Skoda i trudniej się wyprzedzało). Wyposażenie nie jest za bogate i cena jest nieproporcjonalna - ale diesle póki co są droższe od benzyniaków i albo mocniejszy silnik z turbiną w dieslu, albo benzyniak z...
2,9
~tikej
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Mocny silnik dający dobre przyspieszenie, całkiem komfortowy w środku. Niestety na tym koniec. Naprawy są drogie ze względu na części. Dwumas, egr. Tak. To prawda. Po 100 tys. kilometrów te z droższych części się psują. Przynajmniej mój egzemplarz, który zakupiłem przy 122 tys. km zaczął się sypać tuż po zakupie. Mój pech, czy świadoma sprzedaż mojego poprzednika? Nie wnikam, ale gdybym mógł cofnąć czas to bym nie kupił po raz drugi ze względu...
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Największą wadą tego auta jest elektronika. Po podpięciu pod niego komputera diagnostycznego zaczęło wyrzucać błędy alarmu, CAN, EGR, przepustnicy i kilku innych. Okazało się, że częstą usterką jest sterownik komputera. Pomimo tego auto jest komfortowe. Wygodne siedzenia (półskóry) i tempomat sprawiają, że czas leci tak jakoś szybciej.
~Kuba
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ogolnie tylko 4 gwiazdki jest dobre ale tylko do przebiegu 120 tys potem zaczynaja sie schody po 250 tys wysyp usterek i to nie tanich
~Lukdan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajne autko , nawet ładnie wyglądające fajnie trzyma się drogi mało pali miejsc wystarczająco dla pasażerów z tyłu, użytkowane intensywnie 2 lata zero problemow
~Slawek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ogólnie auto określam jako bardzo fajne, zarówno w dłuższe trasy jak i na miasto.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
6,6
~staszewski..gregor28@gmail.com
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Troche go slychac podczas przyspieszania w miescie i na wolnych obrotach, ale elastycznosc jest rewelacyjna. Zwlaszcza podczas jazdy w trasie (Silnik)
~wuj
Opel Astra H Hatchback 5d