Lista ocen Opel Astra H (999)

~Ghostrider
Hatchback 5d 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Silnik żwawy. Wystarczający zapas mocy. Jak na swój przebieg w środku wygląda bardzo dobrze. (Silnik)
~astrodiesel
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
elastyczność jest ok, jeśli chodzi o kulturę pracy również ok, ma swój charakterystyczny terkot inny niż VW, inny niż Toyota. Ten silnik w tak niewielkim aucie to sama przyjemność. (Silnik)
~maruja
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Autko wygodne, nadal bardzo ładnie sie prezentuje (w wersij cosmo/Sport). Ekonomiczne. Niestety po pewnym okresie awaryjne. Tak więc pozbyć się przed 6 rokiem zycia, lub kupić 7-8 letnią - bo wtedy już wszystko będzie wymienione :)
~Paweł S.
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony z Astry III. Może za jakiś czas zastanowię się nad ASTRĄ IV
~młody
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Początkowo nieufnie do niego podchodziłem - brałem co było, ale ostatecznie jestem zachwycony! Bardzo funkcjonalny, nadaje się i do miasta w ciasne uliczki i w trasę z kompletem pasażerów i bagażami. Do tego ładny, komfortowy i można go trochę przydepnąć.
~Salerin
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze. Rewelacyjny sinik jeżeli chodzi o osiągi i spalanie. Wygląd auta nie jest przeciętny i wydaje mi się, że za kilka lat linia nadwozia nadal będzie przyjemna dla oka. Mimo, że auto ma już 8 lat nie widać rdzy, nie ma żadnych luzów, nic nie stuka, nic nie puka. Wnętrze, przynajmniej w mojej wersji jest przyjemne dla oka, pomarańczowe, regulowane podświetlenie. Dobre nagłośnienie. W porównaniu z moim poprzednim...
~Rafał
Hatchback 5d 2.0 turbo ECOTEC 200KM 147kW
Auto kupiłem dokładnie 4 lata temu przy przebiegu 120000, przez 4 lata zrobiłem nim 50 tysięcy głównie w trybie mieszanym i muszę przyznać, że jak teraz szukam nowego nabytku to strasznie ciężko znaleźć coś co mnie zadowoli. Astra świetnie się prowadzi jak na FWD, precyzyjna skrzynia M32, niby awaryjna aczkolwiek ja problemów nie miałem z nią żadnych i dalej dobrze działa. Świetne biksenony skrętne w tej klasie auta z tego roku to rzadko...
3,8
~rafals
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo fajny samochodzik, dynamiczny silniczek, niskie spalanie, praktycznie jeśli chodzi o właściwości jezdne to bez wad. Wiele do życzenia pozostawia wykończenie wnętrza, piszczące plastiki, brak schowków(nawet w bagażniku), brak miejsca na kubki(trudno samochód jest do jazdy). Mimo to nie zamienił bym go na inny. Mam również Toyotę Corollę 1.6 l 110 KM, Opel jest bez porównania lepszy, frajda z jazdy nieporównywalna.
4,1
~krzysztof l. 29
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest to super auto za oferowaną obecnie cenę. Pojazd konstrukcyjnie nie jest też opóźniony w stosunku do rywali. Uroda - jeśli chcesz mieć auto praktyczne to wybór jest jeden astra II. Na rynku jest sporo części i zamienników.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~Carlo
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód polecam każdemu - ładnie się prezentuje (dość nowocześnie) - świetnie prowadzi. Zawieszenie trwałe, widoczność bardzo dobra. Jedynie co polecam to wybrać jednostkę benzynową i założyć gaz - gdyż silniki ISUZU są głośnie i...potrafią spalić. niemniej jednak polecam :)