Lista ocen Opel Astra H (501) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 496 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~monserat
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Łożyska alternatora, regulator alternatora, czyszczenie zaworu EGR, wymiana koncówek (przegubów gumowych) wachaczy przód i łącznika stabilizatora. RAczej to co sie wymienia przy standardowym użytkowaniu.
~kierowca
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wymiana żarówek (bo mam zwykłe halogeny) jest nie do przyjęcia. Trzeba \"stawać na głowie\" żeby wymienić. Nauczyłem się to robić ale pomysł żeby w taki sposób było dojście do nich jest po prostu chory.
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Czesto przepalajace sie zarowki swiatel mijania, zacinajace sie klami, trzeba mocno szarpac aby otworzyc drzwi, odpadla zaslepka od popielniczki, trzeszczacy element plastikowy w drzwiach kierowcy.
~Slawekch1971
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
CZasami spali się żarówka świateł mijania (utrudniona wymiana od strony wnęki koła) a tak nic... A jeszcze piszczy łożysko paska ale z wymianą to ma kosztować ok 150-200 zł (oczywiście pasek też).
~andrzej5150@o2.pl
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
powyżej 160 tys km trzeba nalepiej wymienic wszystkie weżyki od ogrzewanie i układu chłodzenia, łącznie z nagrzewnica, ponieważ strzela jeden po drugim, jest to wada opla w rocznikach 2005-2007,
~marronni@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Od nowości trzeszczenie w bagażniku oraz deski rozdzielczej za wyświetlaczem środkowym. Dokuczliwe pukanie dochodzące z okolic schowka przed pasażerem. Po 10 tys. km trzeszczenie kierownicy przy skręcie.
~raj997
Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
średnio raz w miesiącu coś jest nie tak:a to centralny nie domyka,at alarm odłacza możliwość zapłonu,włączenie odrzewania szyby tylnej powoduje wyświetlenia awarii ABS,itd,itd,,, Tragedia
~Andy
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Coś popiskuje pod maską przy delikatnym dodawaniu gazu. Może jestem przeczulony. Inni co jeździli mówią że się czepiam. Może jak się dotrze to zaniknie. Poza tym doskonale. Wszystko chodzi jak w zegarku.
~Piotr P
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jedyna drobna awaria która nam się przytrafiła to odpadł wkład lewego lusterka - wystarczyło przykleić na dwustronnej taśmie łazienkowej - trzyma się już 4 lata :)
~Wojciech
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Wymiany jakie musiałem dokonać przez 5lat użytkowania: - linki hamulca ręcznego - klocki i tarcze hamulcowe - drążki stabilizatora - końcówki drążków - świece zapłonowe.