Lista ocen Opel Astra H (28)

~Bartoszek97
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Auto sprowadziłem z Niemiec 2 lata temu wtedy miało przebieg 130tys. Wnętrze zero zurzycia oprócz delikatnego na gałce zmiany biegów reszta super się trzyma. Bryła coupé pięknie się prezentuje zwłaszcza tył asterka ma zgrabny. Silnik 1.8 140 koni ładnie się zbiera, a po włączeniu opcji SPORT reakcja na gaz jest jeszcze lepsza co daje fajniejsze odczucia z jazdy. Auto psuje zarówno do mista ponieważ jego gabaryty pozwalają sprawnie poruszać...
~rafał bandyk
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
swietna kultura ale przy wyzszych predkosciach hałas przeszkadza (170kmh), jak na te moc elastycznosc bez zarzutu (Silnik)
~Wojtek
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Z 12 samochodow jakie do tej pory mialem nie mam zadnych uwag Jest to typowe GTC z pakietem OPC Linee o 3 drzwiowym nadwoziu dobrych osiagach ( w miare jedzenia apetyt rosnie) 140 KM na naszych drogach wystarczy do szybkiego poruszania sie i wyprzedzania np 3 TIRów jadacyc jeden za drugim Jak ktos ma aspiracje na szalenstwa polecam 2.0 Turbo 200 KM albo OPC 240 KM
~Emil
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Długo szukałem samochodu dla siebie i jestem mile zaskoczony. Za 15000 mamy 10-letnie auto z bardzo dobrym wyposażeniem. Silnik praktycznie bezawaryjny, 140km fajnie sobie daje radę, choć w automatycznej skrzyni brakuje trochę 5 biegu. Jeśli ktoś potrzebuje samochodu do miasta to zupełnie wystarczy. Ja często jeżdżę w trasy i też nie narzekam, da się przyzwyczaić. W samochodzie spokojnie zmieszczą się 4 osoby. Bagażnik bardzo pojemny, z kołem...
~Arek
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Trzeba go kręcić do 4 tys.żeby b.dobrze szedł. Niestety przy szybkiej jeździe na trasie jest przez to trochę głośno w środku. Kultura pracy bez zarzutu. (Silnik)
~linke20
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Silnik chodzi równo, ten typ silnika ponoć bierze olej, ale w w/w przypadku po 10000 km ubytku nie zauważyłem. Ponoć to loteria. Wymiana rozrządu 700 zł z robocizną. (Silnik)
~Michał
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Auto jest solidne ale brakuje w nim lepszej jakości materiałów.brak komputera pokładowego wersji JOY.Do doskonałości mu brakuje ale mogę z czystym sumieniem go polecić dobre auto.
3,2
~Hurrican
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Auto calkiem godne polecenia z malymi ALE ale to Ale pozniej
~PO15KA@hotmail.com
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dobry silnik, jest to pierwszy 4 cylindrowy samochod jaki mam od 10 lat (poprzednio tylko V6 lub V8 - ze wzgledu na rodzine i koszty paliw posiadamy teraz auta 4 cylindrowe) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~bisiorekpl
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
mimo wysokiego spalania i słabej widoczności przy cfaniu co naprawdę przeszkadza myślę że autko zasługuje na maxa (jesli jezdzisz w 2 os) jesli chcesz jechac w 4 no to wypada przecietnie