Lista ocen Opel Astra H (59)

~Gregor
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Dobre, ładne i funkcjonalne auto o niskich kosztach utrzymania. Na pewno zostanę z nim na dłużej. Bardzo dobry silnik i proste wytrzymałe zawieszenie. Super wyposażenie (cosmo). Polecam
~little
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Oceniam w dziale 120 KM choć jeżdżę wersją 1,9 - 101 KM. Dla mnie jest wystarczający tym bardziej że przesiadłem się z cinquecento. Choć w miarę jedzenia apetyt rośnie więc szkoda że nie jest to 120 KM. Ogólnie silnik pracuje równo, w miarę cicho, zawsze jest zapas momentu obrotowego więc nie ma strachu wyprzedzać na 6 biegu. (Silnik)
~opels
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
ogólnie auto bardzo pozytywne. dynamiczny silnik powoduje że chce sie nim jeżdzić. wykonczenie dosyc dobre - choć mocno plastikowe. minusem są twarde siedzenia. przy zakupie nastepnego auta napewno wezme pod uwagę ople.
4,1
~skyblueone
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto posiadam od 3 miesięcy w których już się nazbierało 9tys. km głównie w trasie po PL, więc mogę się wypowiedzieć. Astra GTC 8v Z19DT 120KM skrzynia 6 biegowa. Codziennie robię do pracy 30km w jedną stronę, trasa Katowicka w okolicach Wawy, 2 pasy co jakiś czas światła i tiry, średnia prędkość 60km/h, spalanie sięga 4.8l całkiem nieźle. Silnik woli dłuższe trasy jak to diesel, rozgrzewa się do optymalnego spalania po ok 10km przy... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Tomek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Przy moim stylu jazdy (spokojny) skrzynia jest chyba OK. Biegi wchodzą pewnie. Nie wiem jak oceniłby tę skrzynie ktoś o bardziej sportowym podejściu do jazdy. (Skrzynia biegów)
3,4
~opel ?
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Samochód jest przeciętny . Niezaprzeczalnie jego największa zaletą jest wygląd :) Niby nieistotna cecha, ale pozwala lubić to auto . Zwłaszcza że jeśli akurat wszystko w nim działa, to potrafi naprawdę dać przyjemność z jazdy . Samochód jest przecietnie dopracowany(pamietajmy to tylko opel). Spalanie minimalne !! 8.5 L na 100 km to dośc sporo na mniej w mieście niema co liczyć tylko w górę . awaryjność setki drobnych usterek pare...
2,9
~Bojar
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Ogólnie oceniam autko przeciętnie. Podsumowanie zawarł bym w słowach, przeciętne, ale oszczędne. Jeśli cenisz sobie komfort jazdy, wygodę, ergonomię i praktyczność wyposażenia wew. to nie auto dla Ciebie. Przed Oplem miałem focusa, nie jestem miłośnikiem forda, ale Opel przy nim wymięka, w oplu nie ma nawet miejsca na kubek czy butelkę napoju. Jeżdżę w dalekie trasy i cenię takie szczegóły. Ale do meritum, układ jezdny mnie nie przekonuje,...
~terybarcin
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jak dla mnie silnik rewelacja. Wiadomo ze zawsze przydaloby sie troche wiecej mocy, ale jak na 1.9 cdti 120 koni, silnik jest elastyczny i ekonomiczny. (Silnik)
4,1
~Arczibald
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wygląd auta atrakcyjny w stosunku do ceny. Komfort w kabinie średni. Nie jest to auto rodzinne chociaż w tym celu je kupiłem. Pojemny bagażnik jest sporą zaletą. Skrzynia biegów ręczna, chociaż w opcji jest wybór tylko automatyczna!
3,6
~sotyn
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Bardzo dobry silnik szczególnie ten 8 zaworowy 120 km jest całkowicie bez awaryjny, moja wersja jest na dodatek bez DPF i taki wam mogę polecić. Polecam od razu jechać na chip tuning i zwiększyć mu moc na 160 km. Ja katuje go od 8 lat ciągając przyczepę i nic się nie dzieje