Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Ciastnota, auta tej samej klasy oferuą więcej miejsca. Nie rozumiem po co tak rozbudowana konsola, która zajmuje sporo miejsca w ścrodku
~Kornel
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
z przodu miejsca wystarczająco z tyłu trochę mało miejsca na kolana ale to też nie cadillac a opel dostosowany na nasze europejskie drogi.
~Karol
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
186cm wzrostu. Wygodna pozycja za kierownicą. Za mną bez problemu podróżuje druga osoba dorosła. Pojemny bagażnik. Siedzenia składają się na płasko.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Spora przestrzeń, co ciekawe w bocznych schowkach mieszczą się napoje w 1.5 litrowych butelkach. Z tyłu sporo miejsca. Brakuje schowka pod siedzeniem pasażera.
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
po ustawieniu siedzenia do pozycji siedzącej nie widzę liczników (siedzę bardzo wysoko), przeszkadza oparcie zmuszając mnie do przechylania głowy w dół
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Przestrzeń z przodu dokonała ( większa niż w Passacie czy Mondeo ) z tyło troszkę gorzej , ale samochodem jeżdżę głównie sam więc jest ok!
~Lukasz
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Z przodu bardzo wygodne fotele (w wersjach cosmo/sport) z tyłu jak na kompakta jest nieźle, przy czym kluczowe jest to \"jak na kompakta\".
~tysiak
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
myślę, że do 176 cm i 100 kg wagi każdy tam znajdzie miejsce. Z tyłu gorzej ale po mieście i krótkie trasy ok. Kraków - Gdańsk już ciężko z tyłu.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca nie brakuje nigdzie, spory zakres regulacji. Ustawny i spory bagażnik który w porównaniu do poprzedniej Octavii wydaje się mały.
~zaiko
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
mam 180 cm wzrostu i osoba siedząca za mną już może mieć problem z miejscem na nogi, polecam siedzenia kubełkowe są naprawdę dobre.