Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~padre
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Z tyłu ciasno, jak mi przyszło tam jechać jako pasażer to wolałem siedzieć po turecku! a mam zaledwie 183 cm wzrostu.
~Zawiedziony
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
U mnie 2 + 2 (małe dzieci). Mam 185 cm wzrostu, fotel opuszczony na maksa, więc pozycja oraz miejsce na nogi moje i pasażerów OK.
~motobob4
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
z przodu dobrze, z tyłu ponadprzeciętnie, bagażnik ustawny, z tyłu nie ma tzw. ławki kar jak w wielu podobnych samochodach tej klasy
~Witek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Przy tej długości samochodu za mało miejsca na nogi pasażerów tylnych foteli. także tylne drzwi są raczej wąskie.
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Z przodu miejsca jest dosyć dużo, z tyłu jest nieco gorzej ale jeśli samochodem podróżują 4 osoby to jest wygodnie.
~Andrzej
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Pasażer i kierowca z przodu mają dużo miejsca. Ale z tyłu osoby powyżej 180 będą miały ciasno. Duży bagażnik.
~Emil
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Mam 188cm wzrostu. Jeśli prowadzę dziecko za mną ma ciasno. Jako kierowca mam się świetnie stąd 4/5.
~Lukisz7
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Trójka dzieci z tyłu ma zadowalająco miejsca, a bagażnik wręcz ogromny ponad 500litrow
~kapciolot
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Z przodu super, z tyłu dosyć ciasno choć 2 osoby na tylnej kanapie zawsze znajdą wygodną pozycję
~Domeno
Sports Tourer 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo dużo miejsca, bardzo wygodna pozycja za kierownicą. Bardzo wygodne fotele. Nie męczą w długiej trasie.