Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW 2015-2019 (46)

~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Pomimo drobnych mankamentów bardzo dobry, oszczędny samochód.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przyjemnie się nim jeździ kiedy akurat skrzynia ma dobry dzień i nie haczy. Super układ kierowniczy i wystarczająco mocny i cichy silnik.
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Auto przyciąga uwagę. Ładne lampy do tego ledy w lampie jako światła dzienne i postojowe wypas. W poprzednim modelu tak ładnie nie świeciły widać było nie wypełnienia. Tu świeci cały pasek trójkąta Led. Wnętrze bardzo praktyczne. Autem w półtora roku zrobiłem 60tys auto służy mi za prywatne jednak dalekie trasy na dojazd do pracy. Auto jak narazie bez awaryjne wymiana częstsza oleju niż zaleca producent bo co 10tys. Dbam o auto jak tylko...
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Autem jeździmy dopiero kilka miesięcy. Ocena jest jak najbardziej pozytywna, brak zastrzeżeń do samochodu. Pali niewiele jest dynamiczne, ciche, sprężyste zawieszenie oraz dobre wyposażenie. Wszystko czego można oczekiwać od samochodu tej klasy.
4,1
~Bazakbal
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Autko generalnie dobre, aczkolwiek nierówne. Kilka rzeczy ma doskonałych, kilka beznadziejnych, natomiast resztę na dobrym poziomie.
3,4
~Nigdy wiecej
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochód kupiony od salonu Opla jako uzywka (90kkm) - jak mnie zapewniano igiełka cycuś glancuś -stan idealny. Jesli ktos planuje kupno uzywanej astry k z roczników 15-18 to niech to lepiej dobrze przemyśli. Chyba ze ma bardzo zasobny portfel i nie ma co z pieniedzmi robic.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
W momencie zakupu (2017) najtańszy w pełni wyposażony kompakt z turbobenzyną. Niezwykle szeroki, prawie +10cm w stosunku do innych aut tej klasy przez co
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Trzeci rok użytkowania dalej nie zaskakuje mnie niczym negatywnym. Samochód sprawdza się znakomicie w mieście i poza nim. Pali niewiele, jeździ bezawaryjnie i dalej dobrze wygląda.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jestem całkowicie zadowolony z samochodu. Świetny do miasta i na trasę. Bardzo cichy i spokojny przy wysokich prędkościach.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Uwielbiam ten samochód! Jeździ świetnie silnik mało pali, a jest całkiem dynamiczny. Wymiana oleju co 10tys km i zero problemów z LSPI. Polecam dla osób lubiących dynamiczną jazdę. Dobrze wygłuszony silnik trochę słabiej nadkola i bagażnik ale załatwiła to dodatkowa mata wygłuszająca. Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz ten model tym razem z automatem, bo 1. Manual nie jest "rewelacyjny", 2. Jeżdżę w mieście i lewą nogą chciałaby odpocząć.
Opel Astra K Hatchback 5d