Lista ocen Opel Astra K (215)

~edison
Sportstourer Facelifting 1.5 Diesel 105KM 77kW
Wygodny i ekonomiczny samochód w dobrej cenie. W 2019 kosztował tylko 71tys. zł. do tego dość tani serwis (w porównaniu z innymi markami)
~Patryk_Krk
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto jest nowoczesne z wieloma przydatnymi systemami ułatwiającymi jazdę. Generalnie jestem zadowolony aczkolwiek jest kilka niedociągnięć (wykończeniowych), które mogłyby zostać poprawione w przyszłości.
~karolek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Minęło 10 tys. km i czas na więcej przemyśleń. Auto przegrało sprint ze skodą octawią 1.8 TSI. Wnioski: kierowca do bani lub vw kantuje też przy benzynowych silnikach. Ale 200 km na papierze pozostaje faktem.
~PawełTG
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
To jest proste, poprawnie zbudowane auto dla ludzi nie wymagających od auta fajerwerków!
~LubięKawe
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Miałem już takie trzy, całkiem spoko samochodzik. Nie można (a raczej nie powinno) montować się do niego gazu bo to zabija ten silnik.
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto z takim wyposażeniem za taką kase to żadkość.Czytając nie które opinie mam wrażenie że ludzie oczekują za ponad 90 tyś cholera wie czego.Niech kupią Merca A klasę z takim wyposażeniem za około 160 tyś to w tedy się można czepiać nie istotnych szczegółów
~Michał
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Wizualnie fajny, nie podoba mi się tylnia klapa. Silnik 3 cylindrowy oszczędny i bardzo dymaniczny. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma turbo. Wewnątrz miejsca tylko dla 4 osób. Bardzo wygodne i intuicyjne sterowanie multimediami. Fajne zawieszenie-twarde na zakrety, ale w środku nie trzepie.
~P
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Od razu powiem, że dłuuuuugo się zastanawiałem nad wyborem auta. Z racji wykonywanego zawodu mam możliwość porównywania i testowania aut konkurencji, co dodatkowo przedłużyło proces wyboru. Głównymi konkurentami Astry były Golf i Leon. Muszę powiedzieć, że gdyby nie żona, której Opel "podobał się bardziej", prawdopodobnie wybrałbym Leona. Astrą przejechałem już ponad 10000 km i jak na razie zaskakuje mnie tylko pozytywnie (może...
~Mateoo
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
silnik bez zastrzeżeń, pracuje ładnie szczególnie w trybie sport. (Silnik)

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~moto_auto_fan
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
nie było tak udanej Astry jak generacja K, zaskakująco dobry samochód, szczególnie biorąc pod uwagę cenę największy mankament tak jak wszystkich Opli to jakość