Lista ocen Opel Astra K (215)

~JungLCat
Hatchback 5d 1.6 CDTi BiTurbo 160KM 118kW
Auto piękne w środku. Stylowa nowoczesna kierownica wielofunkcyjna, dobry tempomat, ładne zegary, dobry wyświetlacz, deska cieszy oko, ambient light stonowane, można by lepiej w tym punkcie, skóra top, dobre ustawianie elektryczne fotela, twarde zawieszenie odpowiada na najdelikatniejszy ruch kierownicy błyskawicznie i precyzyjnie. Silnik diesla fajnie buczy basowo, głośniki mają dobre basy a z tyłu wcale nie mało miejsca, na głowę także dość,...
~pilara
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Witam swoją ocenę tego auta zamieściłem już dwa lata temu,i zarzucano mi wtedy, że oceniam pod wpływem emocji.Więc emocje opadły,przejechałem 30-tyś przez dwa lata z małym haczykiem i na dodatek sprzedałem już astrę,więc bez emocji na chłodno oceniam.Szału nie ma za tą kasę!
~DK
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Po bezproblemowej jeździe Astra H, zdecydowaliśmy się na zmianę na Astrę K. Opel miał w ofercie w Astrze J 1.4 z fabrycznym LPG,dlaczego nie przeniósł tego rozwiązania do kolejnej wersji pytałem różne osoby i nie znaleźliśmy sensownej odpowiedzi. Jaka jest Astra? po prostu jeździ i dowozi Cię gdzie chcesz bez pomocy lawet i linki holowniczej
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jestem całkowicie zadowolony z samochodu. Świetny do miasta i na trasę. Bardzo cichy i spokojny przy wysokich prędkościach.
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Uwielbiam ten samochód! Jeździ świetnie silnik mało pali, a jest całkiem dynamiczny. Wymiana oleju co 10tys km i zero problemów z LSPI. Polecam dla osób lubiących dynamiczną jazdę. Dobrze wygłuszony silnik trochę słabiej nadkola i bagażnik ale załatwiła to dodatkowa mata wygłuszająca. Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz ten model tym razem z automatem, bo 1. Manual nie jest "rewelacyjny", 2. Jeżdżę w mieście i lewą nogą chciałaby odpocząć.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Po osiągnięciu temperatury pracy robi się bardzo cichy. Elastyczny. Idealny do tego auta. Dobrze przyśpiesza i jest elastyczny przy prędkościach 80-140. Napędza auto lekko i sprawnie. W moim egzemplarzu występują lekkie wypadania zapłonu i delikatne poszarpywania. Wymiana oprogramowania sterownika silnika nic nie pomogła. (Silnik)
~Allroad
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochód spełnia moje oczekiwania-jest dość dynamiczny, komfortowy, prowadzi się dobrze, a co najważniejsze jest niezawodny. Super sprawą jest możliwość korzystania z nawigacji przez android auto, dzięki temu zupełnie nie brakuje nawigacji fabrycznej.
3,4
~pav
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
samochod dobrze sie prowadzi, malo pali, jest dynamiczny, ale ma problemy z elektryka i jest troche niedociagniec w postaci skrzypiacych plastikow na dziurach, slabego lakieru... Za te pieniadze moim zdaniem nie oplaca sie
~Kniew
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Samochód kupiłem jako połroczny używany. Pierwszy błąd. Był katowany na bank. Wyposażenie Elite, szału nie ma ale nie jest źle. Swietna podgrzewana kierownica i fajnie grzejące fotele. Silnik super na trasy. 150KM na niecałe 1200kg masy samochodu daje rade. Żwawy na trasie, elastyczny. Spalanie bardzo dobre. Po przejechaniu 11tyś (specjalnie nie kasowałem licznika) spalanie 6.9 l/100km. Cykl 60% autostrada 40% miasto. Buty mam średnio ciężkie...

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~mariusz
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Auto służbowe. Im dłużej jeżdżę tym bardziej się do niego przekonuję. Mam środkową opcję wyposażenia. Osobiście bym kupił to auto jedynie w opcji z pełnym wyposażeniem. Samochód jest katalogowo drogi i aspiruje do klasy premium. Wnętrze wykonane bardzo dobrze, jednak samo spasowanie karoserii jest przeciętne. To auto jest po prostu przeciętne. Zawsze astra była tanim dobrym autem. Ta opcja jest po prostu za droga. W pełnej opcji zaczyna...