Lista ocen Opel Astra K (215)

2,4
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Ładny wygodny i tyle. Bardzo słaba jakość i serwisu.
~Spedegonzales
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
Idealne auto kompaktowe dla jednej lub dwóch osób dorosłych + ewentualny mały szkrab.
3,7
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Samochód traci na ocenie z każdym przejechanym kilometrem. Po 30tyś moge powiedzieć że nigdy więcej Opla. Było słuchać jak odradzali. Zakupione jako półroczne używane. Odradzam. Przejechane 31 tyś w rok.
~P Lechu
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Ładne auto, dość ekonomiczne, dobrze wyposażone. Wnętrze Astry eleganckie, fotele wygodę, cały pulpit łatwy w obsłudze. Bagażnik bez koła zapasowego jest całkiem duży. Miejsce na nogi z tylu dużo.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochód fajny bo nowy :) Po przejechaniu 7000 km w normalny sposób (ani szybko, ani wolno) spalanie średnie na poziomie 6,3 litra na 100 km. Chciało by się żeby palił mniej... Bagażnik duży, szkoda tylko że trzeba dokupić systemy haczyków i mocowań. Niestety plastiki wewnątrz bardzo łatwo się rysują, wystarczy przypadkowy kontakt z twardym przedmiotem i rysa gotowa. Lakier, niestety również mało trwały. Łatwo ulega zarysowaniom. Kolor dark...
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Ogólnie samochód spisuje się bez zastrzeżeń. Astrę z tym silnikiem prowadzi się bardzo komfortowo. A do tego kosztowała niecałe 90 tysięcy - nie ma konkurencji za te pieniądze w tym segmencie.
3,5
~Maciek
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Mam to auto jako zastępcze przez tydzień. W odniesieniu do poprzedniej generacji Astry nie widzę większych różnic na korzyść. Miałem tez okazję przetestować jako auto zastępcze Astrę 1.4 150 KM w full wersji i według mnie szkoda kasy na taki wypas.
4,1
~maciej_rutkowski
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Astrę mam niecały rok. Kupiona jako nowa (wyprzedaż rocznika). Auto użytkowane głównie w mieście plus kilka dłuższych wycieczek. Przebieg raczej symboliczny... do niedawna byłem nawet zadowolonym użytkownikiem, ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy padło sprzęgło (laweta), potem sterownik silnika i najświeższa awaria - sterownik dpf, na który czekam już dwa tygodnie (aso sprowadza z Niemiec...). Każda awaria wymaga kilku wizyt w serwisie albo...
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 CDTI 136KM 100kW
Ogólnie autko szybkie i bardzo zwinne, pojemność bagażnika mogła by być większa, zwłaszcza że mam koło dojazdowe, cała masa asystentów, pomagających w jeździe: światła led, asystent pasa ruchu, kamera cofania, bezkluczykowy dostęp.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K
5,9
7,7
8,8
~Kacper
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochód posiadam od nowości. Nigdy mnie nie zawiódł. Oprócz podstawowych rzeczy eksploatacyjnych nie robiłem nic.