Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
I tu mam obiekcje... -Przygasają podczas ruszania światła mijania jak i te na suficie, w ASO znają problem ale nie wiedzą jak go usunąć, w GM nic z tym nie robi. -Spadki napięcia po nocy bo pokazuje info na komputerze o awarii ESC, ale wszystko działa, błąd w komputerze -Duży skok pedału hamulca w moim egzemplarzu ale swoją drogą hamulce są bardzo dobra + system automatycznego hamowania podczas małej prędkości. Poza tym nic.
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Na razie zero usterek, tylko olej i fitry co 15 tys. Przy 100tys. trzeci komplet klocków z przodu i nowe tarcze bo już trochę cienkie były. Kupiłem kpl. Ferrodo i wkurza mnie piszczenie i chrobotanie przy hamowaniu z małej prędkości w korku. Niby wyższa półka ale to piszczenie irytujące. Chrobotanie to chyba wina konstrukcyjna.
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Za szybko by sie wypowiedzieć. Ale odnoszę się do swojego poprzedniego Opla astry G, którą jeździłem 10lat. Tylko paliwko wymiana oleju klocków i do przodu. Mam nadzieję, ze tu też tak będzie.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Zrywanie połączenia Android Auto/CarPlay, komunikat o słabym poziomie naładowania akumulatora - błąd wynikający z osadzenia akumulatora w bagażniku.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Problem z przednimi czujnikami parkowania. Źle wyprofilowane zaczepy tablicy rejestracyjnej. Problem do rozwiązania w serwisie (bez oplat).
~Pit
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
psuje sie wszytstko co elektroniczne, podnosniki, silniki, czujniki, juz odpalenie po czasie postoju to ryzyko czy auto zapali
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Na razie nic poza standardowym serwisem: oleje, klocki, tarcze itd.
~Daniel
Nic a nic przez 4 lata nie naprawiałem prócz wymiany części eksploatacyjnych
~Maciej P
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
stuka coś i Alarm się popsul
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
nie było i oby tak dalej
Opel Astra K Sports Tourer