Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Autko pali niewiele jak na swoje gabaryty (kombi), tylko droga benzyna. Przy 90km/h chwilowe spalanie na 6biegu to nawet ponizej 4l. Na długich mieszanych trasach od dróg powiatowych, krajowych i autostrad łącznie z górskimi drogami, srednia poniżej 6litrów z trzema osobami i pełnym bagażnikiem. Dodam ze opony szerokość 225. Typowo autostrada 140km/h spalanie 6.5/7.5. Dodam ze to według moich wyliczeń. Komputer zawsze pokazuje od 0.3 do 1...
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przy zakupie dostałem dobrą ofertę pakietu ubezpieczeń. Spalanie - pisałem przy silniku - jest przyzwoicie. Koszty przeglądów - można sprawdzić na stronie opla, moim zdaniem skalkulowane rozsądnie. Ceny części - na razie mnie nie interesują :-)
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jak na turbo benzyniaka jest ok chociaż teraz Renault z Mercedesem zrobiło bardzo oszczędny silnik 1.3 140KM. Następny planuje właśnie taki w Megane z 7 biegowym automatem. Usterek brak.
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W mieście 8.5 litra spala ( zakorkowana Warszawa,) po trasie 6,5l przy 150km mniej więcej. Póki co same przeglądy.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Za wcześnie by to oceniać (3 msc). Choć spalanie negatywnie mnie zaskoczyło (średnio za 7000 km to 6,3 litra Pb 95 na 100 km).
~Pit
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
jaka cena taka jakosc, serwis jednak nie ogarnia sam siebie, wiec ciezko chocby porownywac z konkurencjom
~Mirek
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
troche awaryjne auto. Ogromne spalanie w mieście.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Nie było żadnych drogich napraw do tej pory.
~Muti
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wygląda na to, że koszty serwisu są w przystępnej cenie.
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Mało pali, części rozsądne cenowo.
Opel Astra K Sports Tourer