Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Dość spory skok lewarka pomiędzy kolejnymi biegami, mi to jednak w żaden sposób nie przeszkadza. Biegi wchodzą precyzyjnie, nigdy nie było sytuacji, że coś gdzieś nie wskoczyło tam gdzie powinno. Bardzo dobrze w dłoni leży "gałka" lewarka skrzyni biegów, choć na pierwszy rzut oka okazuje się zbyt dziwna, żeby było normalnie ;).
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Skrzynia fiatowska słaba. Nie wiem dlaczego wkładają coś tak starego konstrukcyjnie do nowych aut. Trzeba ją wyczuć żeby przy zmianie z 1 na 2 nie szarpało. Kolejne auto chciałem tylko z automatem ale wziąłem manual bo automat w Oplu to już całkowita porażka i prahistoria jeśli chodzi o działenie.
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
lekka i precyzyjna - nie ma się do czego przyczepić, jedynie komputer podpowiadający wybór biegu działa marnie - każe wrzucić 2 gdy auto płynnie jedzie na 3, a z drugiej strony ciągle proponuje wyższy bieg (eco driving?), na górskich drogach to już całkowicie się gubi..
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Brak usterek do tej pory. Czasami podczas jazdy bieg przy nonszalanckim podejściu nie wpadnie.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Od czasu do czasu problem z biegiem wstecznym. Dodatkowo wyczuwalna duża sprężystość sprzęgła.
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Biegi wchodzą prawidłowo, płynnie ale nie tak lekko jak w VW,.
~Mirek
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
m32 bardzo słaba . haczy, stuka i za długa do tego silnika.
~Maciej P
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Uszkodzona skrzynia biegow w drugim roku
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bez zarzutów. Biegi wchodzą płynnie. Elastyczna.
Opel Astra K Sports Tourer