Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Precyzyjny, auto jedzie prosto jak po sznurku, kierownica wydaje mi się, że ma dość słabe wspomaganie. Zawieszenie dość sztywne, samochód "nie pływa" przy czym zaskakująco dobrze amortyzuje nasze dziurawe drogi, byłem miło zaskoczony.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Nie jest to limuzyna zapewniająca pełna amortyzację na koleinach i spowalniaczach osiedlowych. W trasie sztywne zawieszenie zapewnia komfort nawet przy większych prędkościach.
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
bez zastrzeżeń, auto pewnie się prowadzi, komfort jazdy na nierównościach mógłby być wyższy (mam wrażenie że w Focusie II było ciut lepiej), ale może to wina niskoprofilowych opon?
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W kombi mam belkę skrętną z tyłu i trochę przy dużych prędkościach to jest odczuwalne. Mając 17' koła gorszy komfort ale do za akceptowania. Zawieszenie ciche, średni twarde.
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Trochę czuję dziury na nierownych drogach. Ale opony profil 17cali 45/225 i ciśnienie powyżej 2.7bara. Więc to ma wplyw.
~Mirek
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
zawieszenie ok. przejazd kolejowy to slaba jego strona bo tłucze (TTTM). Ogólnie dobrze trzyma sie drogi.
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bez zarzutów. Dobrze się trzyma drogi, zawieszenie dosyć trwałe. Przegląd przy ok. 92 tys. zeru luzów.
~Muti
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jak dla mnie ok. Auto bardzo sztywne. Dobrze pokonuje zakręty.
~Greg
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przy energicznym przyspieszeniu jakby trochę nadsterowny.
~Maciej P
Uszkodzona skrzynia